[ad_1]

انتخاب شدید در حین مراقبت در منزل برای ویروس کرونا
ژاپن ، تعداد خودکشی های سال گذشته پس از 11 سال افزایش یافت … احتمال عروق کرونر

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]شهروندان نقاب دار در روز 8 (به وقت محلی) برای کار به توکیو ژاپن می آیند. نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا برای جلوگیری از گسترش تاج 19 در سه استان از جمله توکیو وضعیت اضطراری اعلام کرد و از 8 ماه لازم الاجرا شد. 2021.01.08.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم هه کیونگ = زنی 30 ساله که پس از آلوده شدن به ویروس کرونا ویروس کرونا (ژاپن 19) در ژاپن تحت مراقبت پزشکی بود ، یک انتخاب انحصاری برای خودکشی انجام داد.

طبق گزارشی از روزنامه Mainichi در تاریخ 22 ، این زن در روز پانزدهم در خانه اش در توکیو مرده پیدا شد.

همسر و دخترش نیز به کرونا 19 آلوده شده بودند و زن گفت که او قبل از مرگ رنج می برد و گفت: “این دلیل نیست که من آن را به دخترم منتقل کردم؟”

در همین رابطه ، یوریکو کوئیکه ، فرماندار دولت پایتخت در توکیو ، صبح آن روز به خبرنگاران گفت: “این یک حادثه بسیار ناخوشایند است و من می دانستم که قلب بیماران مبتلا به کرونا 19 نیاز به درمان دارد.” گفت

در همین حال ، وزارت بهداشت ، کار و رفاه ژاپن تعداد خودکشی در ژاپن در سال گذشته را 2919 مورد اعلام کرد که نسبت به سال قبل 750 مورد افزایش داشته است.

از سال 2010 هر ساله تعداد خودکشی ها در ژاپن رو به کاهش است اما به 11 سال افزایش یافته است.

در مورد مردان ، 13943 نفر انتخاب انحصاری انجام دادند ، كه 135 كاهش نسبت به سال قبل داشت و تعداد زنان 6،976 نفر بود كه 885 نفر نسبت به سال قبل افزایش داشت.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *