[ad_1]

به محدودیت های بازی های تجاری توجه کنید … “ارتباط صندوق پرچین”

پیوند_انتخابی
[뉴욕=AP/뉴시스]فروشگاه توقف بازی در نیویورک ، ایالات متحده ، در تاریخ 28 ژانویه. 02/2021

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = “حادثه بازی را متوقف کنید” ، که در آن نیروهای فروش کوتاه مدت مانند صندوق های تامینی در ایالات متحده و سرمایه گذاران منفرد انجام شد ، سرانجام به کنگره می رود. گزارش شده است که رابین هود ، مدیرعامل برنامه معاملات سهام در جایگاه حضور دارد.

پولیتیکو به نقل از تعدادی از منابع آشنا به شماره 1 (به وقت محلی) اظهار داشت که مدیر عامل براد تنب ، رابین هود انتظار می رود در جلسه 18 جلسه کمیسیون خدمات مالی مجلس شرکت کند و شهادت دهد. “حادثه توقف بازی”.

پیش از این در بازار سهام ایالات متحده ، هفته گذشته قیمت سهام سهام خرده فروش بازی های ویدیویی GameStop به دلیل خریدهای شدید از سرمایه گذاران منفرد ، بیش از سه برابر شده بود. در این روند ، رابین هود تجارت با سرمایه گذاران منفرد را محدود کرد و منجر به انتقاد و واکنش شدید شد.

حادثه GameStop توسط سرمایه گذاران جداگانه ای آغاز شد که به دلیل افت قیمت های سهام کوتاه مدت مانند صندوق های تامینی وال استریت ، دافعه خرید می کردند. نیروهای فروش کوتاه مدت به دلیل خرید غیر متمرکز مقیاس بزرگ ، که در نهایت منجر به جهش قیمت سهام شد ، نتوانستند از تلاش خود استفاده کنند.

به همین دلیل ، تردیدهایی وجود داشت که اقدام رابین هود برای محدود کردن فروش توقف بازی در واقع مربوط به صندوق های هجینگ است. گزارش شده است که کمیسر امور مالی مجلس نمایندگان ماکسین واترز و دموکرات ها بر بررسی رابطه بین جنبش و صندوق های سرمایه گذاری تمرکز دارند.

در همین راستا ، کمیسیون نظارت بر خدمات مالی مجلس و دیگران می گویند که آنها به ارگ ​​، متعلق به میلیاردر صندوق سرمایه گذاری گین گریفین توجه دارند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *