[ad_1]

از قوانین مسافت و قرنطینه پیروی کنید و میزان مصرف را محدود کنید
گردشگران خارجی قطع شدند و فقط تعدادی کره ای باقی ماندند

پیوند_انتخابی
[로마=AP/뉴시스] روز 24 (به وقت محلی) ، یک روز قبل از کریسمس ، مردم در اطراف کولوسئوم در رم ، ایتالیا دیده نمی شوند. ایتالیا اقدامات انسداد جزئی را برای جلوگیری از آلودگی به ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) از تعطیلات کریسمس تا ابتدای سال آینده انجام می دهد. 20/12/25

[ 로마= 신화/뉴시스] گزارشگر Cha Mi-rye = از این هفته ، دولت ایتالیا تصمیم گرفته است برخی از مقررات قرنطینه COVID-19 را کاهش دهد و بازدید از موزه ها ، اماکن فرهنگی و اماکن تاریخی سراسر کشور را از سر بگیرد و انتظارات بسیاری از ساکنان و کارگران مرتبط را افزایش دهد . این همچنین یک آزمون برای بررسی سیاست های اقدامات و مقررات جدید قرنطینه است.

با این حال ، مشکل این است که گردشگران در حال ناپدید شدن هستند.

در اولین روز هفته ، اولین بازدید کنندگان از کولوسئوم در رم هدیه غیر منتظره ای را برای اجرای اپرای معروف “لا بوئم” جاکومو پوچینی دریافت کردند. این یک اجرای داوطلبانه توسط دانشجویان سالن موسیقی سانتا سیسیلیا در رم بود.

رئیس مدیریت کولوسئوم ، آلفونسینا روسو ، حتی وقتی در باز شد بیرون آمد و گفت: “ما خوشحالیم که سرانجام این مکان تاریخی را برای عموم افتتاح کردیم.”

بازدید کنندگان قبل از ورود از طریق یک سنسور دما مخصوص نصب شده ، از نظر وجود تب ، از علائم اولیه عفونت کرونر بودند. حتی پس از ورود به داخل کشور ، با حفظ فاصله ، روی صندلی نشستم و همه جا از مواد ضدعفونی کننده دست تهیه شد.

تعداد بازدید کنندگان محدود است. کرونا 19 وارد ایتالیا شد ، من یک صف طولانی از گردشگران را دیدم که قصد ورود به کولوسئوم را داشتند ، اما اکنون تغییر کرده است.

این مکان که از دوم بازگشایی شد ، فقط چند نفر قبل از باز شدن در ورودی منتظر بودند. این کولوسئوم عظیم برای دیدن چند نفر در فاصله 2 متری خیلی گسترده بود.

آنا لوئیزا کاتانئو ، 33 ساله ، پیشخدمت بیکار که در آن مکان رفت و آمد می کرد ، گفت: “این طبیعت کاملاً متفاوت از قبل است ، اما حال من خوب است. من با یک اتوبوس شلوغ به مدرسه می رفتم. فکر می کنم” طبیعی “است “تقریباً اشک ریختم چون از ورود خوشحال شدم.”

پیوند_انتخابی
[나폴리=AP/뉴시스] در تاریخ 26 اکتبر ، در ناپل ، ایتالیا ، مردم معترض به اقدامات محدودکننده دولت برای جلوگیری از گسترش کرونا 19 تجمع و اعتراض کردند. وقتی دولت ایتالیا پس از ساعت 6 عصر به مدت یک ماه در آن روز رستوران ها و بارها را بست و سینما و سالن های ورزشی را تعطیل کرد ، اعتراضات در همه جا برگزار شد و برخی از گروه های راست افراطی بمب های دودزا و کوکتل مولوتف را به سمت پلیس پرتاب کردند. 27 اکتبر 2020

برخی از امکانات فرهنگی معروف ملی در برخی مکان ها باز است و جمعیت زیادی را به خود جلب می کند. روزنامه ایتالیایی Corriere della Sera گزارش داده است به محض باز شدن درب مقابل موزه معروف مصر در تورین ، یک صف طولانی ایجاد شده است.

اما بیشتر آنها برعکس بودند. Statista ، یک شرکت آماری ، گفت که گالری Uffizi در فلورانس قبل از شیوع کرونا 19 در سال 2019 به طور متوسط ​​روزانه 8000 بازدید کننده داشته است. با این حال ، وقتی امسال برای اولین بار افتتاح شد ، فقط روز گذشته 776 بلیط فروخته شد.

فقط 175 نفر از ویرانه های شهر روم باستان پمپئی بازدید کردند ، که در اثر فوران آتشفشان در سال 79 میلادی تخریب شده بود ، در حالی که روزانه به طور متوسط ​​9000 نفر بود.

دلیل این کاهش مخاطب این است که رسانه های محلی بیش از فروش در محل ، نگران بحران اقتصادی ، ترس از عفونت تاج 19 و نیاز به رزرو آنلاین بلیط هستند.

بزرگترین عامل ، قطع گردشگران خارجی به دلیل ترس از عفونت کرونر و محدودیت ورود گردشگران بین المللی است.

خبرنگاران شینهوا تأیید کردند که همه آنها در نتیجه گفتگو با بازدیدکنندگانی که در تاریخ 1 و 2 به ویرانه های شهر رم آمدند ، ساکنان شهر رم بودند.

کارمندان محلی همچنین گفتند که تاکنون فقط چند بازدید کننده از کشورهای خارجی یا مناطق دیگر در کره وجود دارد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *