[ad_1]

“ساخت دولت اجباری ، بدون تحمل”

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스] در تاریخ 12th (به وقت محلی) ، وزیر دادگستری ایالات متحده ، جف روزن ، اصل تحمل صفر را برای همه تلاش ها برای برهم زدن مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بایدن از طریق ویدئویی منتشر شده در YouTube اعلام کرد. تصویر در این ویدئو گرفته شده است. 1321.01.13.

[서울=뉴시스] خبرنگار نامبیتنارا = جف روزن ، سرپرست وزیر دادگستری ایالات متحده ، اعلام كرد كه در همه تلاش ها برای برهم زدن مراسم تحلیف جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، اصل تحمل صفر را اعمال خواهد كرد.

در روز دوازدهم (به وقت محلی) پولیتیکو ، یک رسانه سیاسی ، گزارش داد که این را در بیانیه ای برای اولین بار از زمان آغاز کار روزن در مقابل دوربین منتشر کرد.

روزن در یک ویدئو منتشر شده در یوتیوب هشدار داد که اگر مراسم تحلیف بایدن منتخب ، که در تاریخ 20 ام برگزار می شود ، قطع شود ، مقامات بلافاصله اقدام خواهند کرد.

وی گفت: “ما می خواهیم پیام واضحی را به كسی كه خشونت ، تهدید به خشونت یا دیگر اقدامات مجرمانه را در نظر می گیرد ، انتقال دهیم.” “ما تحمل هیچ تلاشی برای جلوگیری از انتقال صلح آمیز قدرت در 20 ژانویه را نخواهیم داشت.”

“تحمل هیچ تلاشی برای اشغال اجباری یک ساختمان دولتی وجود ندارد. هیچ بهانه ای برای خشونت ، تخریب و هرگونه نقض دیگر وجود ندارد.”

پیش از این ، در ششم ، حامیان رئیس جمهور دونالد ترامپ به مجلس پارلمان حمله کردند ، جایی که جلسه سنا و مجلس نمایندگان بایدن منتخب را رسماً تأیید کردند. در این شورش 5 نفر از جمله معترضان و پلیس کشته شدند.

این نگرانی وجود دارد که گروه طرفدار ترامپ در مراسم تحلیف بایدن منتخب هیجان ایجاد کند. روز تحقیقات وی در 50 ایالت ایالات متحده و پایتخت واشنگتن دی سی ، دفتر تحقیقات فدرال (FBI) اطلاعاتی را دریافت کرد که طرفداران رئیس جمهور ترامپ می توانند در تظاهرات مسلحانه شرکت کنند.

قانون گذاران از اجرای قانون می خواهند تا اقدامات خاصی را انجام دهد.

حامیان ممکن است با یک وضعیت سیاسی گیج کننده خشمگین تر شوند. در آن روز ، مایک پنس معاون رئیس جمهور رسماً از استناد به ماده 25 اصلاحیه که مانع اجرای وظایف ریاست جمهوری است ، خودداری کرد. بر این اساس ، همانطور که توسط حزب دموکرات اعلام شد ، مجلس نمایندگان قصد دارد رأی گیری در مورد لایحه استیضاح علیه رئیس جمهور ترامپ را در روز سیزدهم ادامه دهد.

در همین حال ، روزن به عنوان روزن ، به عنوان معاون وزیر دادگستری در سال 2019 منصوب شد. دادستان کل دادگستری ویلیام بار ، که بعداً به عنوان “وفادار” به رئیس جمهور ترامپ طبقه بندی شد ، ماه گذشته استعفا داد به عنوان وزیر.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *