[ad_1]

14٪ از کودکان متولد شده در چنین مراکزی زود فوت کردند … سوp ظن به سو abuse استفاده ، بی توجهی

پیوند_انتخابی
[AP/뉴시스] نخست وزیر ایرلند ، مایکل مارتین ، هنگام حضور در اجلاس اتحادیه اروپا در دسامبر سال 2020 با خبرنگاران صحبت می کند. نخست وزیر قصد دارد از طرف دولت به دلیل “تاریخچه” غفلت عمدی و بدرفتاری با یتیمان و مادران مجرد عذرخواهی کند. که گمان می رود در قرن گذشته در سازمان های خیریه در کلیسا انجام شده باشد.

[런던=AP/뉴시스] خبرنگار کیم جونگ اون = دولت ایرلند قصد دارد به جای مراقبت از مادران تنها و نوزادان آنها در خیریه هایی که توسط کلیساهای کاتولیک اداره می شود ، پس از اعتراف به واقعیت خشونت غیرانسانی ، از مردم عذرخواهی کند.

هزاران نوزاد در این تأسیسات کلیسا جان خود را از دست داده اند و اغلب بدون اطلاع قبلی در گورهای دسته جمعی دفن می شوند.

گزارشی درباره تحقیق در مورد این امکانات ، به نام “خانه سالمندان” ، قبل از انتشار در تاریخ 12th ، پیش از آن در مورد مطالب گزارش تاریخ انقضا یکشنبه مستقل گزارش داده بود. نخست وزیر مایکل مارتین انتظار می رود که به نمایندگی از دولت عذرخواهی رسمی ایالت را صادر کند.

طبق مقاله روزنامه ، 9000 کودک در 18 خانه از این دست در قرن بیستم گذشته جان خود را از دست داده اند. از هر هفت کودک متولد شده در خانه یک نفر قبل از بزرگ شدن می میرد ، که بسیار بالاتر از میزان مرگ و میر نوزادان در ایرلند است.

یتیمان ، زنان باردار مجرد و فرزندانشان در خانه های تحت مدیریت کلیسا زندگی می کنند و این امکانات در ایرلند در قرن 20 وجود داشته است.

واقعیت های غم انگیز و بی رحمانه در سال 2014 آغاز شد ، زمانی که کاترین کولیس ، مورخ ، مرگ نزدیک به 800 کودک را که در یک خانه گمشده در شهرستان گیل جان باختند ، ردیابی کرد.

800 کودک کشته شدند ، اما فقط یک کودک در گزارش تشییع جنازه یافت شد.

در نتیجه ، تحقیقات فشرده از تاسیسات خانه آغاز شد و یک گور گروهی حاوی اجساد نوزادان و نوزادان بسیار جوان در یک تاسیسات زیرزمینی فاضلاب پیدا شد. این خانه توسط یک جماعت کاتولیک اداره می شود و در سال 1961 بسته می شود.

تأسیسات خانه مادر و نوزاد ایرلندی در پایان دهه 1990 کاملاً از بین رفته بود.

تحقیقات و گزارش های گسترده دولتی در ایرلند ، که اکثر مردم آن کاتولیک روم هستند ، در جریان تأیید و تأمل در مورد سو the استفاده از امکانات کلیسا است.

م institutionsسسات کلیسایی به جای مراقبت از آنها ، با زنان مجرد و باردار رفتار می کنند و با شرمندگی با آنها رفتار می کنند و بسیاری از مادران مجرد مجبور می شوند نوزادان خود را به فرزندی قبول کنند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *