[ad_1]

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]سخنگوی دولت ایران علی راویری در 19 ژانویه در یک کنفرانس مطبوعاتی عادی صحبت کرد. عکس در وب سایت دولت ایران گرفته شده است. 2021.01.20

[서울=뉴시스] خبرنگار لی جائه وو = سخنگوی دولت ایران علی راویری در نوزدهم (به وقت محلی) در رابطه با مراسم تحلیف جو بایدن ، رئیس جمهور تازه انتخاب شده آمریکا ، گفت: “من از دولت جدید آمریکا می خواهم که راه دولت دونالد ترامپ را دنبال نکند. ”

براساس وب سایت دولت ایران در نوزدهم ، سخنگوی راویری روز یکشنبه پس از انتقاد از استراتژی رئیس جمهور ترامپ برای فشار بر ایران ، تهدید منافع ایران و مردم آمریکا و امنیت بین المللی ، در یک کنفرانس خبری گفت.

وی از دولت جدید آمریكا خواست كه با گفته ها و اقدامات همسو باشد.برای گشودن افق های جدید در ایران و روابط بین الملل ، قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل (رفع تحریم ها علیه ایران) باید اجرا شود.

“ایالات متحده یک رئیس جمهور جدید را به دست آورد که این فرصت را دارد تا صدای مردم آمریکا را دنبال کند تا روندی را اصلاح کند که حداقل در چهار سال گذشته منجر به تحقیر ، سردرگمی و انزوا شده است.” وی گفت: “ایالات متحده باید لکه ننگ صادقانه دولت گذشته را جبران کند.”

“مقاومتی که ایرانیان تاکنون نشان داده اند به وضوح نشان می دهد که فشارها و تحریم ها نمی تواند ایران را مجبور به تسلیم در برابر خواسته های بیش از حد کند. ایرانیان عاملین جنایات اقتصادی سازمان یافته را فراموش نمی کنند و نمی بخشد.”

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *