[ad_1]

ورود بازدیدکنندگان به مدت 14 روز به کشور ممنوع است … تا 31 ژانویه

پیوند_انتخابی
[마나우스=AP/뉴시스]در روز چهاردهم (به وقت محلی) در مانائوس ، آمازونای برزیل ، زنی هنگام اعتراض در مقابل بیمارستان 28 آگوستو ، جایی که پدرش در کرونا 19 در بیمارستان بستری بود ، گریه کرد. شناخته شده است که ده ها بیمار با کرونا 19 در اینجا بستری بودند ، به دلیل فروپاشی سیستم پزشکی ، مانند کمبود منابع در تختخوابها و مخازن اکسیژن ، از حالت خارج خارج می شوند. 2021.01.15.

[서울=뉴시스] خبرنگار شین یونگ برنده شد = ایتالیا برزیل را با جهش جدیدی در عفونت ویروس کرونا قفل کرد (کرونا 19).

وزیر بهداشت ایتالیا روبرتو اسپرانزا در شانزدهم (به وقت محلی) از طریق فیس بوک گفت که پروازهای خود را برای جلوگیری از ویروس جهش COVID-19 در برزیل متوقف می کند.

وی با بیان اینکه برای دانشمندان ما بسیار مهم است که این جهش جدید را مطالعه کنند ، افزود: در این بین ما بسیار محتاط خواهیم بود.

بر این اساس ، کسانی که در 14 روز گذشته به برزیل سفر کرده اند ، ورود به ایتالیا ممنوع است. ممنوعیت ورود تا سی و یکم است.

ویروس جهش یافته کرونا 19 نیز پس از انگلیس ، آفریقای جنوبی و ژاپن در برزیل ظاهر شده است. در ژاپن نیز جهش های برزیل توسط مهاجران برزیلی تأیید شده است.

پیش از این ، انگلستان ورود نه تنها به آمریکای جنوبی بلکه به پرتغال را نیز ممنوع کرد ، جایی که مبادلات انسانی با برزیل برای جلوگیری از جهش برزیل فعال است.

در همین حال ، طبق اعلام دانشگاه جان هاپکینز ، مجموع موارد تایید شده در برزیل 8333300 مورد است که سومین مورد بزرگ در جهان است. ایتالیا با 2.36 میلیون نفر در جهان 8 است.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *