[ad_1]

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، همراه با معاون رئیس جمهور كاملا هریس و آنتونی پوچ ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، قبل از امضای دستور تاج گذاری ، در بیست و یكمین (به وقت محلی) در اتاق ناهار خوری ایالتی كاخ سفید حضور می یابند. .

[서울=뉴시스] خبرنگار شین یونگ برنده شد = جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، محدودیت هایی را برای ورود به آفریقای جنوبی (آفریقای جنوبی) اعمال كرد ، جایی كه ویروس ویروس کرونا ویروس جهش یافته بسیار مسری (کرونا 19) در 25 ام (به وقت محلی) شناسایی شد.

به گزارش آسوشیتدپرس ، جن ساکی سخنگوی کاخ سفید امروز اعلام کرد که آفریقای جنوبی به لیست کشورهای دارای دسترسی محدود اضافه شده است.

تصمیم دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین در مورد کاهش محدودیت های ورود مسافران از برزیل ، ایرلند ، انگلستان و 26 کشور اروپایی نیز برداشته شده و محدودیت ها به همان صورت باقی خواهد ماند.

ساکی گفت: “اکنون زمان رفع مشكلات سفر به خارج از كشور نیست.”

بر این اساس ، ورود خارجیانی که طی 14 روز از کشورهای محدود بازدید می کنند ، ممنوع است. این اقدام از تاریخ بیست و ششم اجرا می شود.

آنتونی پوچ ، رئیس انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که این اقدام “دقیق” بود. وی گفت: “ما نگران انحراف از آفریقای جنوبی نیستیم.” “من فکر می کنم محدود کردن ورود افراد غیر شهروند یک مرحله بسیار مورد توجه است.”

ایالات متحده از همه افرادی که با هواپیما به ایالات متحده وارد می شوند ، از جمله شهروندان ، می خواهد ظرف سه روز اتهامات منفی ارائه دهند. رئیس جمهور بایدن فراتر رفت و دستورالعملی را برای قرنطینه اجباری پس از ورود به ایالات متحده امضا كرد.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *