[ad_1]

تعداد کل کشته شدگان نزدیک به 420،000 نفر است

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]در 24 ام (به وقت محلی) در جورج تاون در نزدیکی واشنگتن ، شهروندان برای تماشای موکب برگشتن ماشین جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا ، از مراسم مذهبی در کلیسای کاتولیک مقدس ترینیتی جمع شدند. 25/21 2021.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = تعداد تجربی موارد تأییدشده عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) در ایالات متحده بیش از 25 میلیون نفر است.

طبق گزارش CNN در تاریخ 24 ام (به وقت محلی) ، تعداد تجمعی عفونت های COVID-19 در ایالات متحده براساس تعداد دانشگاه های جان هاپکینز 253695 بود.

تعداد کل کشته شدگان حداقل 41.7538 نفر است.

دانشگاه جان هاپکینز اولین شیوع آن را در 21 ژانویه سال گذشته در ایالات متحده به ثبت رساند.

بنابراین ، در مجموع یک سال پس از شیوع در ایالات متحده ، تعداد انباشته موارد تأیید شده از 25 میلیون نفر گذشته است. تعداد افراد در حدود یک ماه 5 میلیون نفر افزایش یافته است ، زیرا در 24 ماه گذشته از 20 میلیون نفر فراتر رفته است.

دولت جو بایدن ، که از 20 آغاز شد ، بر روی پاسخ تاج 19 تمرکز داشت. به محض روی کار آمدن رئیس جمهور بایدن ، گفت که مسافران پروازها به ایالات متحده باید قرنطینه شوند و اقدامات متقابل در برابر کرونا 19 تقویت شود.

طبق گزارش NBC ، رئیس جمهور بایدن اقدامی را برای محدود کردن ورود به ایالات متحده علیه آفریقای جنوبی ، جایی که ویروس ظاهر شده است ، در تاریخ 25 امضا خواهد کرد.

در 100 روز اول روی کار آمدن ، دولت همچنین در تلاش است تا به وعده های خود در مورد انتخابات ریاست جمهوری ، از جمله 100 میلیون دوز واکسن ، عمل کند. ران کلاین ، وزیر امور خارجه کاخ سفید ، گفت: “(در 100 روز اول روی کار آمدن) 100 میلیون دوز یک هدف جسورانه و جاه طلبانه است.” این هدف نهایی نیست. ” وی افزود که این تنها یک شاخص است که مردم آمریکا می توانند حرکت دولت را اندازه گیری کنند.

وی گفت: “ما از تمام توان خود در کاخ سفید استفاده خواهیم کرد.” وی افزود که با کنگره برای بدست آوردن پول برای سرعت بخشیدن به سرعت واکسیناسیون همکاری خواهد کرد.

براساس دانشگاه جان هاپکینز ، در مجموع 17 کشور در جهان با بیش از 1 میلیون عفونت تجمعی وجود دارد.

بیش از 10 میلیون نفر در هند و بیش از 8.8 میلیون نفر در برزیل زندگی می كنند. روسیه از 3.6 میلیون و انگلیس از 3.6 میلیون پیشی گرفت. فرانسه همچنین بیش از 3.1 میلیون نفر دارد.

اسپانیا ، ایتالیا ، ترکیه ، آلمان و کلمبیا نیز از مرز 2 میلیون نفر گذشته است. آرژانتین بیش از 1.8 میلیون نفر ، مکزیک بیش از 1.7 میلیون نفر ، لهستان بیش از 1.4 میلیون نفر و آفریقای جنوبی بیش از 1.4 میلیون نفر داشته است. ایران همچنین از 1.3 میلیون و اوکراین از 1.2 میلیون پیشی گرفت. پرو از 1 میلیون نفر گذشته است.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.