[ad_1]

مرکز ملی را ببندید ، استقرار گارد ملی را گسترش دهید و یک منطقه قرمز تعیین کنید

پیوند_انتخابی
[윌밍턴/AP=뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، در روز 15 ام (به وقت محلی) با ویلمینگتون ، کمیسر کوئینز ، از دلاور صحبت می کند. 2021.01.16

[서울=뉴시스] خبرنگار لی ژئو وو = ایالات متحده مرزهای واشنگتن را قبل از روی کار آمدن جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب تقویت می کند. این کار برای جلوگیری از بازتولید همان وضعیتی انجام می شود که حامیان رئیس جمهور دونالد ترامپ در روز ششم به پایتخت حمله کردند.

طبق گزارش هیل و واشنگتن پست (WP) در تاریخ 15th (به وقت محلی) ، سرویس پارک ملی ایالات متحده (NPS) در آن روز با انتشار یک خبرنامه مطبوعاتی ، “طبق درخواست سرویس مخفی برای همکاری ، اکثریت ملی از منطقه بازار به طور موقت بسته خواهد شد. ”

مدیر پارک ملی و یادبود پارک ، جف رینبولد ، در همان روز یک نشست خبری با شهردار واشنگتن دی سی برگزار کرد و گفت: “ما اصلاحیه اول (آزادی بیان) را تضمین خواهیم کرد.” شما باید از نیاز به اقدامات متقابل آگاه باشید. ”

برای افتتاح بایدن منتخب ، NPS به طور موقت تمام مراکز خرید ملی در منطقه را برای یک رویداد امنیت ویژه ملی که توسط وزارت امنیت داخلی تعیین شده بود ، تعطیل کرد. طبق NPS ، همه پرسنلی که برای مراسم افتتاحیه آماده می شوند باید مراحل تأیید سرویس مخفی را طی کنند.

با این حال ، اطراف بنای یادبود نیروی دریایی ایالات متحده و پارک جان مارشال مجاز است ، اما تنها افراد محدود اجازه ورود دارند. یک مکان جداگانه برای مطبوعات نیز در نزدیکی منطقه مجاز نصب قرار دارد.

هیل گفت: در حالی که دفتر تحقیقات فدرال (FBI) نسبت به خشونت قبل و بعد از مراسم رونمایی بایدن هشدار داد ، اقدامات امنیتی تهاجمی در اطراف کاپیتول و مرکز خرید ملی اعمال شده است. WP گفت مقامات سخت در تلاشند تا امنیت را تقویت کنند تا از آشوب های طرفداران رئیس جمهور ترامپ جلوگیری کنند.

اداره حمل و نقل واشنگتن (WMTA) در روزهای قبل و بعد از افتتاح بیش از ده ایستگاه در نزدیکی مرکز خرید ملی و کپیتول هیل را تعطیل می کند. سرویس مخفی یک روز قبل بیانیه مطبوعاتی صادر کرد و تعدادی از آیین نامه ها را در واشنگتن دی سی از جمله بستن جاده ها و محدودیت های حمل و نقل عمومی اعلام کرد.

به ویژه ، سرویس مخفی منطقه قرمز و منطقه سبز را در مرکز شهر واشنگتن تعیین کرد. فقط وسایل نقلیه دارای مجوزهای ویژه می توانند برای شش روز آینده وارد منطقه قرمز شوند. فقط وسایل نقلیه ، ساکنان و شرکت هایی که می توانند از اهمیت خود برای منطقه مطمئن باشند می توانند وارد منطقه سبز شوند.

WP گفت: “سرویس مخفی قبل از روی کار آمدن بایدن ، مرکز شهر واشنگتن را به عنوان یک منطقه سبز شناسایی کرد.” با تقویت احساس سورئال می کنم. “

وزارت دفاع آمریكا در پانزدهم اعلام كرد كه 25000 پاسدار ملی برای مراسم تحلیف بایدن منتخب در واشنگتن مستقر می شوند. وزارت دفاع اخیراً اندازه گارد ملی را افزایش داده است ، كه می تواند مراسم تحلیف را از 15،000 به 20،000 پشتیبانی كند. این بزرگتر از نیروهای آمریکایی مستقر در عراق ، افغانستان و سوریه است ، WP گفت.

در همین حال ، به نظر می رسد بخش خصوصی ایالات متحده با مقامات همکاری می کند.

شرکت اسکان Airbnb هنگام آماده سازی برای مراسم افتتاحیه ، رزروهای خود را در واشنگتن به حالت تعلیق درآورده است. سرویس شبکه اجتماعی (SNS) فیس بوک ایجاد رویدادها در کاخ سفید ، پارلمان فدرال و مجلس قانونگذاری را در روز تصدی مسئولیت مسدود کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.