[ad_1]

طبق گزارشات شفاف، سرلشکر محمد باقری ، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ، صبح امروز (یکشنبه) در مراسم تجلیل از وزرای دفاع و پشتیبانی سابق و جدید نیروهای مسلح گفت: خدا را شکر برای موفقیت در خدمت و مبارزه در نظام اسلامی در دوران حکومت اسلامی در این سرزمین گرانبها ما را فراهم کرد و امیدواریم در این راه استوار باشیم و پاداش شهدا را دریافت کنیم.

وی با تأکید بر اینکه توسعه سیستم دفاعی نظام اسلامی به دلایل و نیازهای گوناگون یک کار قطعی و اجتناب ناپذیر است ، گفت: همه فرماندهان از آمادگی و آمادگی نظامی خود مطلع می شوند و وزارت دفاع مسئولیت عمده ای در جهان دارد. برای توسعه توانایی و آموزش آمادگی دفاعی.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه ضرورت و دلیل دیگر بازگشت به وجود ، توسعه و تشدید تهدیدها است ، گفت: نظام اسلامی در حساس ترین منطقه جهان و در مواقع فوق العاده خطرناک قرار دارد. و مهمترین درگیری در سالهای گذشته درگیری های جهانی در منطقه ما رخ داده است و هیچ افقی برای این منطقه وجود ندارد که یک دوره آرام و بی دغدغه را تجربه کند.

وی با بیان ایالات متحده جنایتکار به بهانه های مختلف از جمله حادثه مشکوک 11 سپتامبر ، پس از دفاع مقدس و انقلاب اسلامی به منطقه رژه رفت و اکنون ، 42 سال بعد ، منطقه را ترک نکرده است. وی گفت: “ایالات متحده با قتلها ، سرقتها و جنایات زیادی کشور را ترک کرده است ، اما با شکست تحقیرآمیز مردم آن کشور رنج می برند.” او مشکلات ، نگرانی ها و ناآرامی ها را بدون افق روشن رها کرد و ما شاهد وقایع ناگوار در افغانستان هستیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *