[ad_1]

پیوند_انتخابی
[웨더퍼드=AP/뉴시스] مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) در تاریخ 23 (به وقت محلی) اعلام کردند که فاصله بین اولین واکسیناسیون واکسن ویروس کرونا (کرونا 19) و واکسیناسیون دوم تا 6 هفته مجاز است. این عکس خانمی را نشان می دهد که واکسن COVID-19 را در ودرفورد ، تگزاس ، آمریکا دریافت می کند. 23.01.2021.

[서울=뉴시스] خبرنگار Kim J-Young = واکسیناسیون علیه کرونا 19 در ایالات متحده به طور پیوسته ادامه دارد.

در مجموع 29.6 میلیون تزریق واکسن Pfizer و Modena انجام شد ، طبق CDC واژینال فدرال در تاریخ 30 ام (شنبه). هر دو واکسن برای تزریق کامل به دو تزریق نیاز دارند.

یعنی 24.3 میلیون نفر یا 7.2٪ از کل جمعیت حداقل یک بار تزریق واکسن تاج را انجام داده اند.

ایالات متحده ، که واکسیناسیون Pfizer-Bioentech را از 14 دسامبر و مودنا از 21 دسامبر آغاز کرد ، تا زمان انتشار آخرین CDC ، که تقریباً دو روز زمان جمع آوری اطلاعات دارد ، یک مقدار واکسن با توانایی 49.3 میلیون تزریق دریافت کرده است. فقط 59٪ از منابع به ساعد افراد واقعی تزریق می شود و وضعیت واقعی واکسیناسیون به برادر انگلیسی نزدیکتر است ، جایی که زیرساخت های واکسیناسیون مشکلی بزرگتر از زایمان است.

رئیس جمهور بایدن ، که از 20 ژانویه روی کار آمد ، قول داد که تا 30 آوریل ، صدمین روز مراسم تحلیف وی ، به 100 میلیون نفر از کل جمعیت واکسن کرونا 19 تزریق شود. برای تکمیل دور دوم ، 100 میلیون نفر باید 200 میلیون آمپول بزنید. وعده رئیس جمهور بایدن در مورد 100 ام 100 میلیون است ، و تکمیل دور دوم مشخص نیست.

بر این اساس ، در میان داده های منتشر شده در سی امین CDC ، عددی که مستقیماً با این هدف ارتباط دارد 24.3 میلیون نفر است که حداقل یک تزریق انجام داده اند. اگر بیش از 75 میلیون نفر حداقل بیش از 90 روز حداقل یک بار آمپول بزنند ، وعده تحقق می یابد.

در حال حاضر ، میزان تزریق واکسن در ایالات متحده به طور متوسط ​​1.3 میلیون تزریق در روز انجام می دهد. با این سرعت انتظار می رود که یک پنجم تا یک چهارم بتواند 100 میلیون تزریق واکسن “به اندازه کافی خوب” برای دریافت تزریق دوم تزریق کند.

در اواخر ژوئیه سال گذشته ، ایالات متحده با شش شرکت از جمله Pfizer و Modena ، AstraZeneca ، Johnson & Johnson ، NovaVax و Sanofi قرارداد پشتیبانی یک میلیارد دلاری را امضا کرد.

از این شش شرکت دارویی ، پنج شرکت نتایج نهایی فاز 3 را اعلام کرده اند و اتحادیه اروپا سه شرکت را برای استفاده تصویب کرده است ، اما این شرکت بسیار کم است. از طرف دیگر ، در ایالات متحده تنها دو شرکت برای استفاده و واکسیناسیون تأیید شده اند ، اما هیچ نگرانی در مورد مقدار آن وجود ندارد. در اوایل این ماه ، Pfizer و Moderna متعهد شدند که هر سال 300 میلیون تزریق به ایالات متحده انجام دهند. اگر یک شرکت دارویی دیگر واکسن ها را تأیید کند ، ایالات متحده احتمالاً 1 میلیارد بار این واکسن را تأمین می کند.

این واکسن به صورت قراردادی در دسترس نیست ، اما در واقع انجام می شود. وقتی 70٪ واکسن مورد نیاز برای مصونیت جمعی تأمین شد ، اتحادیه اروپا با جمعیت 450 میلیون نفری با تأمین 2/3 میلیارد دوز قرارداد و 5/1 دوز سرانه ، 7/8 دوز برای هر شخص راحت شد ، اما حجم مورد نیاز است.

تا بعد از ظهر سی و یکم ، تعداد تاج تجمعی 19 مورد تأیید شده در ایالات متحده 26.08 میلیون نفر و تعداد کل مرگ ها 430،000 نفر بود.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *