[ad_1]

تجزیه و تحلیل یومیوری … رله شعله ور در ماه مارس شروع می شود ، زمانی که دوره تمدید پایان می یابد

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا در جلسه عادی شورای ملی در هجدهم شرکت کرد. 2021.01.18.

[서울=뉴시스] روزنامه ، كیم یه جین = نخست وزیر ژاپن ، سوگا یوشیهیده ، اعلامیه اضطراری را تمدید كرد و بائه سو جین را مورد ضرب و شتم قرار داد.

در آن روز ، دولت ژاپن تصمیم گرفت که اعلامیه اضطراری را تمدید کند. پیش بینی می شود یک ماه دیگر از هفتم این ماه تا هفتم ماه آینده تمدید شود. با این حال ، استان توچیگی در 11 منطقه ای که دولت های محلی در آنها صادر شده بود ، از دست رفت.

این روزنامه گفت: “اگر محاصره تا مهلت جدید 7 مارس از بین برود ، تابستان امسال چراغ زرد برای بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو روشن خواهد شد.”

انتقال مشعل برای بازیهای المپیک در ماه مارس در توکیو در ژاپن آغاز می شود. صدایی در حزب حاکم وجود دارد که می گوید: “اگر المپیک لغو شود ، این یک مرحله سیاسی است.” در نهایت ، این نگرانی وجود دارد که رژیم سوگا تحت تأثیر قرار گیرد.

یومیوری گفت که برای جلوگیری از لغو بازی های المپیک و بهبودی ، لازم است که هدف را لغو پیام در طول تمدید اضطراری تا 7 مارس تعیین کنیم.

در ژاپن ، بسیاری از رویدادهای عالی مانند مراسم فارغ التحصیلی و ورود از مارس برای مردم وجود دارد. در این مرحله ، اگر وضعیت اضطراری دوباره تمدید شود ، انتقاد از واکنش دولت به کرونا 19 به طور حتم متمرکز خواهد شد.

به نظر می رسد چنین عاملی در طولانی مدت اضطراری Suga نقش داشته است. روزنامه تفسیر می کند که به نظر می رسد در این مرحله وی تصمیم گرفته است که معرفی اقدامات امنیتی مفید باشد.

اجرای قانون اصلاح شده قانون اقدامات ویژه کرونا 19 ، که شامل مجازات ها و غیره است ، در سیزدهم این ماه پیش بینی می شود. نخست وزیر سوگا انتظار دارد که اجرای قانون اصلاح شده منجر به کنترل عفونت شود. این به این دلیل است که اثربخشی مقابله با عمل افزایش می یابد. علاوه بر این ، هنگامی که واکسیناسیون با کارمندان بهداشت در اواخر فوریه آغاز می شود ، انتظار می رود نگرانی عمومی کاهش یابد.

نخست وزیر سوگا قصد دارد در صورت بهبود وضعیت عفونت در منطقه اعلام وضعیت اضطراری ، اعلامیه را بدون انتظار تا 7 مارس پس بگیرد. وی در حال حاضر می گوید که “تأثیر اعلامیه بسیار خوب است.”

با این حال ، روزنامه توضیح داد که کارشناسان به دلیل انتشار اعلامیه اضطراری ، در کاهش فضای خودکفایی بسیار محتاط هستند.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *