[ad_1]

“اپل پروژه توسعه را مخفی نگه می دارد ، باید به دلیل نشت محرمانه بودن ناراحت باشد”

پیوند_انتخابی
[뉴욕=AP/뉴시스] فروشگاه سیب در 16 ژوئن (به وقت محلی) در نیویورک ، ایالات متحده آمریکا. 20/8/2020

[서울=뉴시스]خبرنگار کیم هی کیونگ = اخبار بلومبرگ در تاریخ 6 (به وقت محلی) گزارش داد که اپل با هیوندای موتورز و کیا موتورز برای تولید خودروهای الکتریکی مذاکره کرده است ، اما بحث اخیراً متوقف شده است.

بلومبرگ با استناد به تعدادی از منابع آگاه از این موضوع گفت که اپل در مورد طرح های مشابه با یک خودروساز دیگر گفتگو کرده است.

در ماه ژانویه ، شرکت هیوندای موتور موضع خود را اعلام کرد که “پیشنهاد شده است که برای راه اندازی یک ماشین الکتریکی با اپل همکاری شود و در حال حاضر در حال بحث و بررسی است.”

از آن زمان ، اوایل این ماه ، رسانه اقتصادی آمریکایی CNBC گزارش داد که اپل تقریباً در مذاكرات تولید خودروهای الكتریكی با هیوندای و كیا به توافق نهایی رسیده است.

این خبرگزاری پیش بینی کرده است که اپل که چندین سال است پروژه توسعه خود را مخفی نگه داشته است ، از اعلامیه و اعلامیه های مطبوعاتی هیوندای موتور عصبانی خواهد بود و هنوز مشخص نیست که آیا بحث از سر گرفته می شود یا اگر چنین است ، چه زمانی این بحث صورت می گیرد.

این آژانس همچنین با استناد به منابعی گفت: در مورد اینکه کدام یک از دو شرکت هیوندای و کیا خودروهای الکتریکی اپل را در گروه هیوندای تولید می کنند ، اختلاف نظر وجود دارد.

این منبع گفت: “اگر بحث و گفتگو با اپل از سر گرفته شود ، کیا محتمل تر به نظر می رسد.”

پیش از این ، روزنامه پنجم Nippon Geizai در ژاپن گفته بود كه اپل در حال بحث با حداقل شش سازنده اتومبیل از جمله ژاپن در مورد تولید خودروهای الكتریكی است.

اپل به عنوان یک شرکت نماینده و بدون مشکل ، فقط مسئولیت توسعه و طراحی را دارد ، نه تولید. تولید آیفون به سفارش صنعت تایوانی Honghai Precision Industry انجام شده است.

در مورد ورود به بازار وسایل نقلیه الکتریکی ، اپل در زمینه طراحی و مذاکره تخصص دارد و در حال مذاکره برای برون سپاری تولید خودروسازان است.

گفته می شود که اپل قصد دارد خودروی الکتریکی خودران “Apple Car” را تا سال 2024 تولید کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *