[ad_1]

“سنکاکو اجرای پیمان امنیتی ایالات متحده و ژاپن را دوباره تأیید می کند”
“سوگا ، در اسرع وقت از ایالات متحده دیدن کنید”
“ما در مورد المپیک توکیو بحث نمی کنیم”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده در رویدادی مربوط به صنعت تولید ایالات متحده در کاخ سفید در 25 ام (به وقت محلی) صحبت می کند. رئیس جمهور بایدن فرمان اجرایی Buy American را امضا کرد. وب سایت کاخ سفید گفت: رئیس جمهور بایدن دولت فدرال را مجبور می کند دلارهای مالیات دهندگان را برای محصولات آمریکایی ساخته شده توسط کارگران آمریکایی از قطعات آمریکایی هزینه کند. 2021.01.26.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم هه کینگ = رئیس جمهور آمریكا جو بایدن برای اولین بار از زمان روی كار آمدن خود با یوشیهیده سوگا نخست وزیر ژاپن جلسه تلفنی برگزار كرد و مجدداً بر تقویت اتحاد بین دو كشور تأكید كرد.

بر اساس پخش عمومی NHK ژاپن در تاریخ 28 ، رهبران دو کشور در مورد همبستگی نزدیک برای تقویت بیشتر اتحاد ایالات متحده و ژاپن و اجرای یک استراتژی برای “کشور آزاد هند و اقیانوس آرام” در کنفرانس توافق کردند ، از ساعت 1 بامداد حدود 30 دقیقه انجام شد.

وی همچنین تأیید كرد كه موضوع پیمان امنیتی آمریكا و ژاپن ، كه تعهدات دفاعی آمریكا در ژاپن را پیش بینی می كند ، شامل سیستم سنكاكو (نام چینی Diaoyudao ، 釣魚島) ، یك محل مناقشه حاكمیت بین چین و ژاپن است.

علاوه بر این ، در مورد همکاری بین به اصطلاح “چهار کشور” ، از جمله ایالات متحده ، ژاپن ، استرالیا و هند ، حل و فصل اولیه مشکل آدم ربایی کره شمالی و همکاری در مورد خلع سلاح هسته ای کره شمالی ، نظراتی جمع شد. او تصمیم گرفت تا از نزدیک با عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) و مسائل مربوط به تغییرات آب و هوایی همکاری کند.

برنامه سفر نخست وزیر سوگا به ایالات متحده با توجه به وضعیت تاج 19 در اسرع وقت تنظیم می شود.

نخست وزیر سوگا پس از جلسه به خبرنگاران گفت: “این دومین جلسه از زمان انتخابات ریاست جمهوری بود” و “ما موفق شدیم گفتگوی اساسی تری نسبت به دفعه گذشته داشته باشیم.” وی افزود که هیچ بحثی در مورد بازیهای المپیک و بازیهای پارالمپیک در توکیو نبود.

در عین حال ، این دو نفر تأیید کردند که در اولین فراخوانی که در نوامبر گذشته ، هنگام انتخاب رئیس جمهور بایدن برگزار شد ، جزایر سنکاکو تحت پیمان امنیتی ایالات متحده و ژاپن قرار گرفتند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *