[ad_1]

“به باشگاه خوش آمدید” برای مدیر سابق DNI گرینل
Booty Gigi ، اولین بار برای تایید پس از آزادی … رکورد جوانترین وزیر

پیوند_انتخابی
[베오그라드=AP/뉴시스]ریچارد گرینل ، مدیر سابق سرویس اطلاعات ملی (DNI) ، به عنوان سفیر آمریکا در آلمان در 24 ژانویه سال گذشته (به وقت محلی) در یک نشست خبری در بلگراد ، صربستان شرکت کرد. 2021.2.3.

[서울=뉴시스] خبرنگار شین یونگ برنده است = رییس سابق سرویس اطلاعات ملی (DNI) ریچارد گرینل ، اولین مقام کابینه LGBTQ در ایالات متحده ، از تصویب وزیر حمل و نقل سنا پیت بوتاجی ، که به عنوان اولین وزیر دگرباشان جنسی تبدیل شد ، استقبال کرد.

در دوم (به وقت محلی) ، هنگامی که مجلس سنا تأیید Booty Geek ، بازیگر را تصویب کرد گرینل گفت: “تبریک می گویم که Booty G دومین عضو کابینه است که بیرون می آید. به باشگاه خوش آمدید.” تبریک می گویم.

در آن روز ، سنا لایحه ای را تصویب کرد که حفظ غنائم را با اختلاف زیادی 86 در برابر تصویب می کند.

بوتی جیگی اولین مقام کابینه و اولین وزیری است که از زمان ترک سنا تصویب شده است.

این دومین عضو کابینه است که نشان می دهد او LGBTQ است. در مورد گرینل ، پس از اینکه وی در فوریه گذشته به عنوان سرپرست DNI معرفی شد ، فاش کرد که او همجنسگراست. وی هنگامی که در آوریل 2018 به عنوان سفیر آمریکا در آلمان معرفی شد ، قبل از علنی شدن در مجلس سنا تأیید شد.

گرینل مدت کوتاهی را به عنوان مدیر DNI تا ماه مه سال گذشته به پایان رساند. جان رادکلیف کارگردان سابق این کار را بر عهده گرفته است. در دولت جو بایدن ، Avril Haynes اولین مدیر DNI بود. این اولین کارگردان زن است.

پیوند_انتخابی
[디모인=AP/뉴시스]وزیر حمل و نقل ایالات متحده پیت بوتیجیگی به عنوان دونده در انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ها در 3 فوریه سال گذشته (به وقت محلی) پیش از طرفداران مبارزات انتخاباتی در دس ​​موین ، آیووا ظاهر شد. 2021.2.3.

بوتاجیجیگی همچنین رکورددار جوانترین وزیر بود. وی متولد سال 1982 است و امسال 39 ساله است.

Booty Jiji مردی است که به دلیل اجرای مسابقه اصلی مورد توجه قرار گرفت ، سال گذشته کاندیدای ریاست جمهوری شد و باعث ایجاد “احساس در آیووا” شد. وی که “تازه وارد سیاسی” از شهردار ساوت بند در ایندیانا بود ، در یک فعالیت سیاسی شدید از نامزدهای بزرگ پیشی گرفت و مقام اول را کسب کرد و انتظارات را به عنوان “اوبامای دوم” افزایش داد.

با این حال ، او به طور ناگهانی قبل از سوپر سه شنبه استعفا داد و حمایت خود را از بایدن نامزد اعلام کرد. این همچنین به عنوان متغیری عمل می کند که مسیر را در آن زمان تکان می دهد. سپس برنی سندرز ، نامزد سوسیالیست دموکرات ، همه آنها را کنار کشید و به بایدن برای هدایت پیروزی حزب دموکرات در ریاست جمهوری انرژی داد.

انتظار می رود که بوتی جیجی به عنوان اولین وزیر حمل و نقل بایدن ، نه تنها در زیرساخت ها بلکه در واکنش به تغییرات آب و هوایی و عفونت ویروس کرونا (ایجاد کرونا 19) ، ایجاد شغل و بهبود اقتصادی نقش داشته باشد.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *