[ad_1]

کرونا 19 · بهبود اقتصادی · تغییرات آب و هوایی · بحث درمورد مشکلات سایبری
خانه آبی “با همه سطوح ، از جمله NSC در همه زمان ها ارتباط برقرار کنید” موافقت کرد
سالیوان “اتحاد RC-US ، یک محور اصلی برای شکوفایی در منطقه آسیا و اقیانوسیه”

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스] کاخ آبی گفت ، سئو هون ، افسر امنیت ملی در تاریخ 23 گفت که جیک سالیوان با مشاور امنیت ملی کاخ سفید برای گفتگو در مورد مسائل دوجانبه بین کره جنوبی و ایالات متحده تماس تلفنی برقرار کرده است. این عکس نشان می دهد مدیر Seo در جلسه هماهنگی سیاست ملی امنیت سایبری در شانزدهم ماه گذشته در مرکز ملی مدیریت بحران خانه آبی (عکس = با احترام از خانه آبی) [email protected]

[서울=뉴시스] کیم ته گوی ، خبرنگار یانگ سوری = افسر امنیت ملی سئو هون در تاریخ 23 گفت که او با جیک سالیوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید برای گفتگو در مورد مسائل جاری بین کره و ایالات متحده تماس تلفنی برقرار کرده است. این اولین تماس بین مراکز امنیتی ایالات متحده و کره جنوبی از زمان آغاز بکار رسمی دولت ایالات متحده توسط جو بایدن.

سخنگوی كانگ مین سئوك در آن روز در جلسه توجیهی گفت: “سئو با برگزاری اولین مشورت سیما با سالیوان در 40 دقیقه از ساعت 9:30 صبح تا 11 شب از تحلیف مشاور جدید امنیت ملی استقبال كرد.”

“هر دو طرف ثبات اتحاد بین جمهوری قزاقستان و ایالات متحده را که در قلب سیاست خارجی و امنیتی ما قرار دارد و به عنوان یک اتحاد در همان جهت حرکت می کنند ، نه تنها مسائل در شبه جزیره کره و منطقه را تأیید کردند ، اما همچنین عفونت ویروس کرونا جدید. (کرونا 19) ، بهبود اقتصادی ، تغییرات آب و هوا ، فضای مجازی و غیره ما به رسمیت شناختیم که همکاری فعالانه با ما در مورد مسائل جهانی ضروری است. “

سالیوان در این فراخوان گفت: “اتحاد RK-US پیوند صلح و رفاه در منطقه هند و اقیانوس آرام و به عنوان اتحادی است که ارزشهای دموکراسی و حاکمیت قانون را با ایالات متحده مشترک دارد. در آینده ، ایالات متحده در مورد مسائل مختلف با کره گفتگو خواهد کرد. کانگ گفت: “من این کار را خواهم کرد.”

پیوند_انتخابی
[윌밍턴=AP/뉴시스]جیک سالیوان ، که به عنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید به رئیس جمهور منتخب جو بایدن منصوب شد ، در یک کنفرانس خبری در تئاتر کوئین در ویلمینگتون ، دلاور ، 24 ماه گذشته صحبت کرد. 2020.12.9.

دو طرف توافق کردند که ارزیابی خود را از وضعیت اخیر شبه جزیره کره به اشتراک بگذارند و در مورد هدف خلع سلاح هسته ای و حل و فصل صلح آمیز شبه جزیره کره با ایالات متحده گفتگو کنند.

آنها همچنین در اهمیت برقراری ارتباط بین رهبران دو کشور در اسرع وقت مشترک بودند.

سخنگو كانگ توضیح داد كه دو كشور توافق كرده اند كه در سطوح مختلف از جمله شورای امنیت ملی كره و آمریكا (NSC) در آینده با هم ارتباط نزدیك داشته باشند.

کاخ سفید به نمایندگی از سخنگوی شورای امنیت ملی (NSS) امیلی هورن بیانیه ای صادر کرد و گفت: “بیا ، سالیوان با آقای سئو تماس گرفت.”

بر اساس بیانیه ای که در صفحه اصلی کاخ سفید منتشر شده است ، سخنگوی هورن گفت: “این دو در مورد اهمیت همکاری نزدیک با کره شمالی و همچنین موضوعات منطقه ای و بین المللی مانند پیشگیری از تاج 19 و تغییرات آب و هوایی بحث و تبادل نظر کردند.”

◎ Sympathy Press Newsis [email protected] ، [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *