[ad_1]

وزارت بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی در حال بررسی این آلودگی است

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]26 شهروندی که برای جلوگیری از عبور کرونا 19 از ماسک استفاده می کنند از عبور از عابر پیاده در خیابان خرید گینزا در توکیو ژاپن عبور می کنند. 2021.01.26.

[서울=뉴시스] خبرنگار Kim Ye-jin = مقامات ژاپنی گزارش دادند که یک عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) جدید با یک گروه ویروسی جهش یافته در کشور آنها ظاهر شده است ، NHK در تاریخ 30th گزارش داد.

بر اساس گزارش ها ، وزارت بهداشت ، کار و رفاه گزارش داد که اولین گروه آلودگی رخ داده است ، به این دلیل که در مجموع هفت نفر از افراد مرتبط با شغل فعلی در سایتاما تایید شده اند که به ویروس جهش یافته از این ویروس آلوده شده اند. انگلستان.

طبق گزارش وزارت بهداشت ، کار و رفاه ، در مجموع چهار فرد جدید بین 40 تا 60 سال در استان سایتاما تایید شده است که به یک ویروس جهش یافته از انگلستان آلوده شده اند. مشخص شد که از این تعداد ، سه نفر کارگر در محل کار مشابه مردان توکیو بودند که قبلاً آلوده شده بودند.

در همین راستا ، وزارت بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی در حال بررسی مسیر آلودگی است.

علاوه بر این ، عفونت ویروسی جهش یافته در توکیو در مردی در 50 سالگی بدون سابقه رژیم انگلیس تأیید شد. این مرد از نزدیک با زنی زندگی می کرد که در توکیو آلوده به یک جهش یافته بود.

در مجموع 15 نفر سابقه اقامت در انگلستان را ندارند و با کسی که وارد این کشور شده است هیچ ارتباطی نداشته اند اما تایید شده است که آنها به ویروس جهش یافته آلوده شده اند.

وزارت بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی گفت: ما همچنان نظارت خواهیم کرد.

در همین حال ، در نتیجه خلاصه گزارشات وزارت بهداشت ، کار و رفاه و دولتهای محلی از NHK ، تعداد عفونتهای جدید در 30 ام 3345 نفر بود. 91 نفر در آن روز جان خود را از دست دادند. تعداد تجمعی افراد آلوده به 380،015 نفر افزایش یافته است.

دولت ژاپن بیانیه ای فوری برای سرکوب شیوع عفونت کرون 19 به مجموع 11 دولت محلی از جمله توکیو صادر کرده است. آخرین مهلت 7 فوریه است. دولت پایتخت در توکیو اصرار دارد ساعات کاری را کاهش دهد و از ترک تا ساعت 20:00 در طول اعلامیه فوق العاده خودداری کند.

انتظار می رود دولت ژاپن در مورد تمدید اعلام اضطراری هفته آینده تصمیم بگیرد. به گفته Nippon Geizai Shimbun (Nikkei) ، نخست وزیر یوشیهیده سوگا با مقامات وزارت بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی در محل اقامت نخست وزیر در دهه 1930 ملاقات کرد تا در مورد دوره اضطراری طولانی بحث کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.