[ad_1]

اقدامات موثر و بی اثر را طی دو هفته ارزیابی کنید و شامل حمایت از قربانیان شوید

پیوند_انتخابی
[워싱턴D.C.=AP/뉴시스]لوید آستین ، نامزد وزیر دفاع ایالات متحده ، به جلسه استماع کنگره در نوزدهم (به وقت محلی) پاسخ می دهد. 2021.01.20

[워싱턴=AP/뉴시스]گزارشگر یو سه جین = وزیر دفاع ایالات متحده لوید آستین ، به عنوان اولین دستور از زمان روی کار آمدن در راس عالی ارتش ایالات متحده ، دستور داد ظرف دو هفته گزارشی از برنامه نظامی برای پیشگیری از خشونت جنسی ارائه دهد و ارزیابی کند که کدام سیاست ها کار می کنند و که نیستند

یادداشت آستین ، منتشر شده در 23 (به وقت محلی) ، تحقق وعده ای است که هفته گذشته در جلسه استماع کارکنان به سناتورها داده شد. وی در جلسه دادرسی متعهد شد که بلافاصله به موضوع خشونت جنسی و آزار و اذیت در ارتش ایالات متحده رسیدگی کند.

آستین در یادداشتی دو صفحه ای گفت: “این مسئله رهبری است. ما رهبری خواهیم کرد.”

بسیاری از سناتورها می خواهند بدانند که برای حل مسئله خشونت جنسی در ارتش که وزارت دفاع و رهبری ارتش ایالات متحده در طی سالهای گذشته گریبان آن را گرفته است ، می خواهند چه کنند. تعداد گزارشات خشونت جنسی در ارتش ایالات متحده در سال 2018 با 13٪ و در 2019 با 3٪ افزایش ، که در سال 2006 به طور مداوم افزایش می یابد. آمار سال 2020 هنوز منتشر نشده است.

کنگره از افزایش خشونت جنسی در ارتش در سال 2018 خشمگین شد و از ارتش خواست تا برنامه خود را برای اجرای عدالت در ارتش تغییر دهد. در طی جلسات استماع پرسنل آستین ، خواسته ها همچنان متعهد به پاسخ بی امان برای پایان دادن به خشونت جنسی در ارتش بودند. “او گفت.

وزیر آستین به رهبران ارتش آمریكا دستور داده است كه ضمن درخواست اطلاعات ، از جمله تلاش برای حمایت از قربانیان طی یك دهه گذشته ، طی دو هفته گزارشی را برای ارزیابی اقدامات انجام شده برای جلوگیری از آزار و اذیت جنسی در ارتش ارائه دهند. وی افزود: “در گزارش خود رویكردهای جدیدی راجع به این مناطق بگنجانید.” لازم نیست از خلاقیت بترسید.

آستین همچنین گفت که در نظر دارد در آینده جلسه ای درباره این موضوع برگزار کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *