[ad_1]

در پارک جکسون ، شیکاگو جنوبی ساخته شده است

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین آمریکا و همسرش میشل اوباما در تاریخ 20 ماه گذشته (به وقت محلی) وارد مراسم تحلیف رئیس جمهور جو بایدن شدند. 2021.2.4.

[서울=뉴시스] گزارشگر شین یونگ وون = باراک اوباما رئیس جمهور پیشین ایالات متحده در سومین روز (به وقت محلی) اعلام کرد که ساخت “مرکز ریاست جمهوری اوباما” امسال آغاز می شود.

رئیس جمهور سابق اوباما آن روز در توییتی نوشت: “من افتخار می کنم که اعلام کنم مرکز رئیس جمهور اوباما (OPC) امسال رسماً راه اندازی خواهد شد.” امیدوارم بتوانم آن را تزریق کنم. ”

مرکز ریاست جمهوری اوباما در پارک جکسون ، جنوب شیکاگو ساخته خواهد شد. این مکان به عنوان یک مکان تاریخی ثبت شده است و نیاز به بازبینی توسط دولت فدرال دارد. بنیاد اوباما توضیح داد که “ساخت این تأسیسات طی چهار سال مورد بازبینی دولت فدرال قرار گرفته است.”

رئیس جمهور سابق اوباما در پیامی ویدیویی توئیتی که با همسرش میشل ظاهر شد ارتباط خود با شیکاگو را برجسته کرد.

وی گفت که برای اولین بار در آنجا با میشل آشنا شد و دختران مالیا و ساشا در آنجا متولد شدند. این همچنین نقطه عطفی در زندگی او هنگام کار در یک جنبش اجتماعی در شیکاگو بود و گفته می شود که اولین مکان پیروزی در انتخابات است.

وی افزود که امیدوار است ایجاد مرکز بتواند فرصتی برای غلبه بر بازدیدهایی مانند افزایش بیکاری به دلیل همه گیری ویروس کرونا باشد (کرونا 19).

بنیاد اوباما همچنین می گوید که ساخت این مرکز بیش از 3 میلیارد دلار اثر اقتصادی در منطقه کوک ایجاد می کند و فرصت های اقتصادی جدیدی را به ویژه برای جنوبی ها ایجاد می کند.

به نظر می رسد این واکنش برخی از ساکنان در مورد لطافت را هنگام اعلام برنامه ساخت مرکزی در پارک در سال 2016 از بین برد. در آن زمان ، پارک جکسون ، یک مکان معروف در دریاچه میشیگان ، به عنوان محل پارک واشنگتن در محله سیاه. درآمد کم در شیکاگو.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *