[ad_1]

وزیر امور خارجه “هدف این است که محاصره سوم را در اسرع وقت برداریم”
140 دوز در دقیقه در انگلیس

پیوند_انتخابی
[솔즈베리=AP/뉴시스] در شانزدهمین کلیسای سالزبری ، انگلیس ، به یک مرکز واکسیناسیون برای ویروس جدید کرونا تبدیل شد (کرونا 19). وزیر امور خارجه انگلیس دومینیک راب هدف خود را در هفدهم (به وقت محلی) اعلام کرد: سرعت واکسیناسیون و تکمیل اولین دور واکسیناسیون برای همه بزرگسالان تا ماه سپتامبر. 2021.1.18.

[서울=뉴시스] خبرنگار یانگ سوری = دولت انگلیس اعلام کرده است که اولین دور واکسیناسیون را برای همه بزرگسالان مبتلا به ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) تا سپتامبر به پایان می رساند.

دومنیک راب وزیر امور خارجه انگلیس در هفدهم (به وقت محلی) در Sky News ظاهر شد و گفت: “این نقشه راه دولت فعلی است.”

با این حال ، وزیر راو گفت نمی تواند این س guaranteeال را تضمین کند: “آیا می توان دو دوز را طی 12 هفته از دوز اول تکمیل کرد؟” در همین حال ، او پاسخ مبهمی داد که “دولت باید قادر به انجام این کار باشد”.

“امیدواریم که مقررات قرنطینه از ابتدای بهار کاهش یابد و منجر به عادی شدن شود. امیدواریم هرچه زودتر محاصره فعلی را آزاد کنیم. انگلیس محاصره سوم را از چهارم تا پانزدهم ماه آینده معرفی کرده است ، گسترش ویروس به دلیل ظهور جهش یافته بیشتر از کرونا 19 موجود افزایش یافته است

راب افزود: “در اوایل بهار ، امیدواریم تا ماه مارس بتوانیم چنین تصمیمی بگیریم.”

انگلستان که اولین واکسیناسیون در جهان بود ، با افتتاح مراکز واکسیناسیون در سراسر کشور ، بر گسترش واکسن ها تمرکز دارد. دولت انگلیس اعلام کرده است که از امروز در انگلیس 140 واکسیناسیون در هر دقیقه انجام می شود.

نخست ، حدود 3.8 میلیون نفر ، از جمله افراد مسن بالای 80 سال ، واجد شرایط واکسیناسیون ، ساکنان خانه های سالمندان و کارکنان پزشکی خدمات بهداشت ملی (NHS) اولین واکسیناسیون را انجام داده اند. وزیر بهداشت مت هنكاك گفت ، “50٪ از افراد بالای 80 سال دوز اول را انجام داده اند.”

پس از آن ، واکسیناسیون برای جمعیت بالای 70 سال از هجدهم شروع می شود.

تا اواسط ماه فوریه ، اولین مرحله واکسیناسیون تا 88٪ از افراد آسیب پذیر را به پایان می رسانیم و در اوایل بهار به 99٪ واکسیناسیون دست خواهیم یافت.

طبق آمار وزارت بهداشت انگلیس ، در طول روز 38598 مورد جدید در انگلیس ثبت شده است. در نتیجه ، موارد جمع شده تأیید شده 3.35 میلیون نفر است. تعداد مرگ و میرها 671 نفر افزایش یافته و در مجموع 89261 نفر بوده است.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *