[ad_1]

نخست وزیر “سیگنالی از امید … هنوز هم به طرز شگفت انگیزی میزان بالای آلودگی”
10،000 مورد تایید شده جدید در روز سوم … حدود 70،000 نفر در ژانویه کاهش یافتند
دانشگاه آکسفورد “واکسن تاج جهش موجود در پاییز”

پیوند_انتخابی
[이스트벨파스트=AP/뉴시스]در شرق بلفاست ، ایرلند شمالی ، انگلیس ، زنی در مقابل نقاشی دیواری سر تام مور قدم می زند. سر مور هدایت مجموعه کرونا 19 به ارزش 50 میلیارد بوی بد را بر عهده داشت ، اما پس از تأیید درگذشت. 2021.2.3.

[서울=뉴시스]گزارشگر Ji-Ye Lee = در حدود دو ماه تعداد واکسیناسیون ها علیه ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) در انگلیس از 10 میلیون نفر گذشته است. 90٪ افراد بالای 75 سال واکسن دریافت کرده اند.

در سوم (به وقت محلی) ، بر اساس هیئت مدیره وضعیت کرونا 19 دولت انگلیس ، تاکنون 1،102،147 نفر اولین دوز واکسن کرونا 19 را دریافت کرده اند. تعداد افرادی که دوز دوم واکسیناسیون را انجام داده اند 49.8962 نفر بوده است.

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، امروز در یک جلسه توجیهی گفت که بیش از 10 میلیون نفر ، از جمله 90 درصد از افراد بالای 75 سال ، واکسینه شده اند و گفت که این نتیجه “تلاش های عظیم” است.

از دسامبر سال گذشته ، انگلیس واکسنهایی را از طرف Pfizer ، Bioentech ، دانشگاه آکسفورد ، AstraZeneca و Modena تصویب کرده است تا اولویت را به کارمندان پزشکی سالخورده و خط اول بدهد.

نخست وزیر جانسون تأکید کرد که “نشانه ای از امید وجود دارد. تعداد بیماران بستری در کرونا 19 برای اولین بار از زمان شروع شیوع بیماری جدید رو به کاهش است.” “میزان عفونت هنوز به طرز شگفت انگیزی بالا است.”

تعداد موارد تأیید شده جدید تاج 19 در انگلستان در روز 19202 مورد است. از اول این ماه ، برای سه روز متوالی 10 هزار مورد باقی مانده است. پس از گسترش جهش ها با شیوع بالا در اوایل ژانویه ، بیش از 68000 مورد تایید شده جدید ثبت شد ، اما پس از محاصره ملی به تدریج کاهش یافت. تعداد کل موارد تایید شده 3.87 میلیون مورد است که در جهان پنجم است.

تعداد کشته ها در طی روز 1،322 نفر افزایش یافت و در مجموع 109،335 نفر بود. تعداد تلفات انباشته پنجمین مرگ و میر در جهان است.

پروفسور کریس ویتی ، افسر ارشد پزشکی دولت انگلیس گفت: “همه گیری کنونی به پایان رسیده است.” “میزان عفونت هنوز بسیار بالا است.” وی گفت: “این هنوز هم یک مشکل جدی است ، اما در مسیر درست قرار دارد.”

محققان دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca گفتند که آنها می توانند تا پاییز امسال واکسنی را علیه ویروس های جهش یافته تهیه کنند.

اندی پولارد ، استاد دانشگاه آکسفورد توضیح داد که تغییرات جزئی در واکسن می تواند نسبتاً سریع عمل کند و قبل از شروع فقط به آزمایشات بالینی کوچک نیاز است.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *