[ad_1]

“انگلیس ، به لطف خروج از اتحادیه اروپا سریع واکسینه شوید” … افکار عمومی محکوم شد
ما یک شخص عالی رتبه را در اتحادیه اروپا “به دقت بررسی کرده ایم”

پیوند_انتخابی
[르카네=AP/뉴시스] در سن 21 سالگی ماه گذشته در یک مرکز واکسیناسیون در ل کانت ، جنوب فرانسه ، یک زن میانسال شاهد دریافت واکسن جدید شوهرش علیه ویروس کرونا بود (کرونا 19). 02/2021

[서울=뉴시스] گزارشگر جان سوری = از اول (به وقت محلی) 3٪ از بزرگسالان در کشورهای عضو اتحادیه اروپا واکسیناسیون را علیه عفونت ویروس کرونا ویروس جدید انجام داده اند (کرونا 19). در مقایسه با انگلیس ، که واکسیناسیون را در 14٪ از کل بزرگسالان انجام داده است ، میزان واکسیناسیون در اتحادیه اروپا به طور قابل توجهی کندتر است.

فضای توزیع واکسن بین انگلیس و کشورهای اتحادیه اروپا که از اتحادیه اروپا خارج شده اند به طرز چشمگیری تغییر کرده و افکار عمومی نیز رو به وخامت است.

به گزارش گاردین ، ​​مقامات ارشد اتحادیه اروپا روند كامل بررسی ایمنی واكسن در اتحادیه اروپا را مورد تأكید قرار دادند و گفتند: “نیازی به حسادت به كشورهایی با سطح واكسیناسیون سریع مانند انگلیس ، آمریكا و اسرائیل نیست.” این هدف برای کاهش نگرانی های کشورهای عضو است.

کلمنت ووگان ، وزیر اروپا فرانسه ، که به عنوان یکی از دستیاران امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه شناخته می شود ، گفت: “انگلستان با اجرای یک برنامه واکسیناسیون سریع علیه COVID-19 خطر بزرگی را متحمل شده است.”

وی گفت واکسیناسیون سریع در انگلیس “هیچ ارتباطی با Brexit ندارد”. “(انگلستان) این برنامه واکسیناسیون پر خطر را اجرا کرده است. من آن را درک می کنم ، اما این یک خطر واقعی است.

وی همچنین افزود که استراتژی انگلیس فراتر از سطح فرانسه است. این بدان معناست که انگلیس توزیع واکسن را بدون معاینه دقیق آغاز کرده است.

ساندرا گالینا ، مسئول قرارداد واکسن اتحادیه اروپا ، همچنین وضعیت توزیع واکسن در اتحادیه اروپا را توضیح داد.

گالینا گفت: “ما بیش از 12 میلیون واکسیناسیون را در آن روز انجام دادیم.” همه ما (27 کشور عضو) در میان بهترین های جهان هستیم.

طبق داده های دنیای ما در داده ها (OWID) ، شبکه ای از آمارهای تحقیقاتی به رهبری دانشگاه آکسفورد و سازمان های تحقیقاتی غیرانتفاعی ، فقط 1٪ از کل جمعیت واکسیناسیون را در هلند و بلغارستان انجام داده اند که آهسته ترین توزیع واکسن ها را دارند. اعضای اتحادیه اروپا

در دانمارک و مالت ، سریعترین واکسیناسیون در اتحادیه اروپا ، به ترتیب 4.6 و 6 درصد از کل جمعیت ، واکسیناسیون را انجام داده اند. این در مقایسه با 56٪ در اسرائیل ، 14٪ در انگلیس و 9٪ در ایالات متحده بسیار کم است.

مدیر گالینا گفت: “سرعت توزیع واکسن به وضعیت هر کشور بستگی دارد” و به این س answerال پاسخ نداد که آیا می توان واکسیناسیون را برای 70٪ از شهروندان اتحادیه اروپا تا پایان سه ماهه سوم سال جاری تکمیل کرد یا خیر.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *