[ad_1]

پس از خروج ترامپ از ایالات متحده 11 کشور شرکت خواهند کرد امیدوارم امسال به انگلیس بپیوندم.
وزیر تجارت بین الملل درخواست های رسمی خود را از ژاپن و نیوزیلند ارائه خواهد داد

پیوند_انتخابی
[런던=AP/뉴시스]نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، در تاریخ 27th (به وقت محلی) در مورد تاج 19 در لندن کوتاه توضیح داد ، نخست وزیر جانسون گفت بازدید از مدارس در انگلیس تنها پس از ماه مارس امکان پذیر است و در هفته آخر ماه فوریه به چندین وضعیت رسیدگی می کند. 28.01.021.

[서울=뉴시스] خبرنگار چا می ری: انگلیس آماده است تا پس از Brexit ، 1 فوریه ، به توافق نامه مشارکت فرا ترقیقی و اقیانوس آرام (CPTPP) ، یک سازمان اقتصادی در آن سوی جهان ، برای تجارت بین الملل بپیوندد. رسانه ها گزارش دادند كه ژاپن رسماً درخواست آن را خواهد داد.

از زمان خروج دولت آمریكا از ترامپ از CPTPP ، كه 11 كشور را درگیر می كند ، اولین بار است كه از 30 دسامبر 2018 به اجرا درآمد.

دولت انگلیس که به مدت یک سال رسماً از اتحادیه اروپا خارج می شود ، در سی ام ماه (به وقت محلی) اعلام کرد که مایل است برای گسترش تجارت بین المللی در آینده به CPTPP بپیوندد. لیدز تراست ، وزیر تجارت بین الملل ، در اول فوریه اعلام كرد كه درخواست رسمی خود را از ژاپن و نیوزیلند ارائه می دهد. مذاکرات خاص نیز باید در طول سال انجام شود.

دولت انگلیس می گوید پیوستن به CPTPP تعمیق روابط با اقتصادهای نوظهور در منطقه آسیا و اقیانوسیه ، از جمله مکزیک ، مالزی و ویتنام خواهد بود.

ایالات متحده ، بزرگترین اقتصاد جهان ، در این توافق نامه گم شده است. این به این دلیل است که رئیس جمهور ترامپ از توافقنامه اقتصادی اقیانوس آرام (TPP) ، پیشگام آن توافق ، خارج شد. چین ، دومین اقتصاد بزرگ جهان ، هنوز به آن ملحق نشده است.

هدف انگلستان پیوستن به این توافق نامه و بهره مندی از مزایای کاهش بار تعرفه ای بر اقتصاد انگلیس است. دولت انگلیس گفته است که در صورت امضای توافقنامه انتظار دارد 95 درصد تجارت بین کشورهای عضو از پرداخت حقوق گمرکی معاف شود.

علاوه بر این ، در مقایسه با اتحادیه اروپا ، که انگلستان رسماً در 30 ژانویه سال گذشته از آن خارج شد ، توافق نامه های اقیانوس آرام این کشورها هنوز وحدت سیاسی بین اعضای آن را عمیق تر نکرده است ، بنابراین دولت انگلیس فرصت دارد فضای بیشتری برای توافقات فردی فراهم کند با هر کشور باور کنید

نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون گفت: “ما به عنوان اولین کشوری که به CPTPP پیوست ، ما یک برنامه بلند پروازانه را برای استفاده بیشتر از تجارت با همه دوستان و شرکای خود در سراسر جهان اعلام کردیم. ما تجارت آزاد در سراسر جهان داریم.” من آماده ام تا با شور و شوق در این امر سهیم باشم. ”

حجم تجارت انگلیس با منطقه اقیانوس آرام در سال 2019 به حدود 11 میلیارد پوند (تقریباً 16.9 تریلیون بوی بد) رسید که تقریباً یک چهارم تجارت با ژاپن. با این حال ، این مقدار تنها یک ششم مقدار کالاهای انگلیس صادر شده به اتحادیه اروپا است.

در پایان سال گذشته ، انگلیس توافق نامه تجارت آزاد جدیدی را برای اتحادیه اروپا برای سهمیه های بدون عوارض و تجارت امضا کرد ، اما درست است که به دلیل افزایش هزینه های پردازش علاوه بر تعرفه ها هنگام عبور از گمرک ، این قیمت از قبل گران تر است.

اما طرفداران Brexit می گویند یکی از مزایای Brexit این است که انگلیس می تواند به تنهایی با دیگر کشورها توافق نامه تجارت آزاد منعقد کند. اتحادیه اروپا اکنون به نمایندگی از کلیه موافقت نامه های تجاری از طرف 27 کشور عضو انگلیس که مفقود شده است ، عمل می کند.

سو دیویس ، رئیس جنبش حقوق مصرف کننده و سیاست های مصرف کننده در انگلیس ، گفت که حتی اگر دولت به سایر موافقت نامه های تجاری پیوسته باشد ، باید اصول و استانداردهای کلی حمایت از مصرف کننده مصرف کنندگان داخلی را کاملاً رعایت کرد.

“دولت باید یک سیاست تجاری با مصرف کنندگان در مرکز خود دنبال کند. موفقیت در آینده باید به عنوان مزایای زندگی روزمره برای میلیون ها شهروند عادی انگلیس تلقی شود و صرفاً افزایش فرصت های صادراتی بی معنی است.” او گفت.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.