[ad_1]

بلافاصله پس از ورود ، خدمات دولتی قرنطینه مانند هتل ها به مدت 10 روز

پیوند_انتخابی
[런던=AP/뉴시스]سومین روز (به وقت محلی) یک مرد بی خانمان در ساختمان YMCA در رومفورد ، لندن شرقی ، انگلستان علیه AstraZeneca واکسینه شد. سرویس بهداشت ملی انگلستان (NHS) اعلام کرد واکسیناسیون بی خانمان را آغاز کرده است. 2021.02.04.

[서울=뉴시스] خبرنگار چا می ری = دولت انگلیس گفته است که از 15 فوریه ، افرادی که از 30 کشور در فهرست “قرمز” انگلیس به انگلیس بازمی گردند باید پس از یک دوره قرنطینه در هتل ها و سایر محل های اقامت ، که توسط دولت تعیین شده است ، وارد کشور شوند. به مدت 10 روز (به وقت محلی) اعلام شد.

به گزارش اسکای نیوز ، وزارت بهداشت گفت: این امر به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از ورود سویه جدید دیگری از ویروس جهش یافته COVID-19 به انگلستان معرفی شده است.

30 کشور در لیست قرمز شامل کشورهایی در آمریکای جنوبی ، آفریقای جنوبی ، پرتغال و امارات متحده عربی هستند. ورود غیر انگلیس یا غیر دائم از این کشورها به انگلیس دیگر برای ورود به کشور محدودیتی ندارد.

سخنگوی وزارت بهداشت و رفاه انگلستان گفت: ما سخت تلاش می کنیم تا به دولت اجازه دهیم امکانات فوری قرنطینه ای را برای شهروندان انگلیس که از خطرناک ترین کشورها باز می گردند ، ایجاد کند.

وی گفت: “برای مبارزه با ویروس جهش یافته جدید ، دولت چاره ای ندارد جز اقدامات لازم برای محافظت از جان مردم.”

اسکای نیوز گزارش داد ، هفته آینده اطلاعات بیشتری در مورد نحوه ثبت نام مسافران در قرنطینه ایالت در دسترس خواهد بود.

طبق آمارهای دولت منتشر شده در تاریخ 4 ، تعداد موارد جدید تاج 19 در انگلستان با 2،634 در روز افزایش یافته و در مجموع به 3،89 24459 رسیده است.

در طول روز تعداد کشته شدگان 915 نفر دیگر افزایش یافت و مجموع تلفات به 11250 نفر رسید.

انگلیس انگلیس اکنون از زمان شیوع کرونا 19 تحت سومین محاصره ملی است. محدودیت های قرنطینه ای مشابه در اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی اعمال شده است.

برای مبارزه با ویروس کرونا 19 و بازیابی زندگی روزمره ، چندین کشور در سراسر جهان ، از جمله انگلستان ، چین ، آلمان ، روسیه ، ایالات متحده و دیگر کشورها ، تولید خود را برای تأمین انبوه واکسن کرونا آغاز کرده اند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *