[ad_1]

پیوند_انتخابی
در دالیان ، استان لیائونینگ ، چین ، خط لوله گاز در روز 25 منفجر شد و سه کشته و 8 زخمی برجای گذاشت. (منبع عکس: گرفتن یک شبکه در اندازه واقعی) 2021.01.25

[다롄=신화/뉴시스] خبرنگار لی جه جونگ = مقامات محلی گفتند که در اثر انفجار خط لوله گاز در تاریخ 25 ام در دالیان ، استان لیائونینگ در شمال شرقی چین 11 نفر کشته یا زخمی شدند.

مقامات می گویند این حادثه در حوالی یک منطقه مسکونی در خیابان یو ، منطقه جینژو ، دالیان ، هنگام ترکیدن لوله گاز در حدود ساعت 5:50 صبح آن روز اتفاق افتاد.

لوله گاز منفجر شد ، شیشه های ساختمانهای مجاور و خانه ها را خرد کرد و در همه جهات پراکنده شد و باعث زخمی شدن ساکنان شد. مرد زخمی بلافاصله برای مداوا به بیمارستان مجاور منتقل شد.

آتش سوزی ناشی از این حادثه بلافاصله خاموش شد و در نتیجه تحقیقات اولیه ، گاز از خط لوله شرکت گاز تیانچنگ نشت کرد که منجر به انفجار شد.

پس از یک عملیات جستجو ، سه نفر در محل ناپدید شدند که در ابتدا ناپدید شده و دو جسد پیدا شده بود و دیگری به بیمارستان منتقل شد و اقدامات اضطراری انجام شد ، اما سرانجام درگذشت.

همچنین ، حدود 10 وسیله نقلیه در نزدیکی آسیب دیدند و برخی حتی سوختند. در حالی که ماشین آتش نشانی مشغول کار و خاموش کردن آتش بود ، انفجار دیگری در گاراژ رخ داد.

مقامات منطقه جدید دالیان جینجین ضمن ادامه تحقیقات در مورد شرایط دقیق و دلایل حادثه ، تیمی از متخصصان پیگیری تشکیل داده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *