[ad_1]

10 از 11 منطقه منطقه ای
تصمیم رسمی و اعلامیه 2

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]شهروندان نقاب دار در خیابان های گینزا ، توکیو ، ژاپن در 26 ام پیاده روی می کنند تا از ابتلا به ویروس کرونا ویروس جدید جلوگیری کنند (کرونا 19). در آن روز در توکیو ، تعداد موارد تایید شده جدید در روز دوباره در عرض سه روز از 1000 مورد عبور کرد. 2021.01.26.

[서울=뉴시스] گزارشگر Kim Hee-kyung = Sankei Shimbun در تاریخ 1 ، به نقل از تعدادی از مقامات دولت ژاپن گزارش داد که دولت ژاپن برنامه خود را برای تمدید وضعیت اضطراری پس از شیوع ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) از یک ماه دیگر تأیید کرده است. .

بر اساس گزارش ها ، در میان 11 کلانشهر شهری که موارد اضطراری در آنها اعمال می شود ، 10 منطقه ، به استثنای استان توچیگی ، از 7 این ماه تا 7 مارس گسترش می یابد.

ده منطقه ای که مهلت صدور موارد اضطراری در آنها تمدید شده است ، توکیو ، اوزاکا ، کیوتو ، کاناگاوا ، چیبا ، سایاتاما ، آیچی و گیفو هستند. اینها شامل استان هیوگو ، استان هیوگو و استان فوکوکا هستند.

این روزنامه گزارش داده است كه استان توچیگی با توجه به كاهش تعداد مبتلایان جدید و بهبود عدم تعادل در سیستم بیمه درمانی ، صدور موارد اضطراری را لغو كرده است.

دولت ژاپن در تاریخ 2 تصمیم گرفت که آیا امکان تمدید در “کمیته مشورتی” متشکل از متخصصان بیماریهای عفونی و سایر موارد امکان پذیر است یا خیر ، و مقررات نهایی برای مقابله با آن توسط ستاد دولت انجام شد.

پیش از این ، در تاریخ 8 ماه گذشته ، دولت ژاپن در چهار منطقه شهری از جمله توکیو وضعیت اضطراری صادر کرد که مهلت آن 7 فوریه بود. سپس ، در سیزدهم ماه گذشته ، به 7 منطقه شهری شامل اوزاکا ، کیوتو ، هیوگو ، آیچی ، گیفو ، توچیگی و فوکوکا گسترش یافت.

در نتیجه ، در حال حاضر در 11 استان از 47 استان در سراسر کشور موارد اضطراری صادر می شود.

طبق NHK ، توزیع کرونا 19 در ژاپن اخیراً کند شده است. در سی و یکمین ماه ماه گذشته ، یک روز 2،673 مورد تایید شده جدید در ژاپن وجود داشت و در حدود یک ماه تعداد موارد تایید شده جدید به 2000 مورد کاهش یافت ، این امر خطرناک است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *