[ad_1]

NPC 5 مارس … انجمن سیاسی از 4 مارس آغاز می شود

پیوند_انتخابی
[베이징=AP/뉴시스]یک مرد نقابدار در مراسم افتتاحیه کنگره ملی مردم (دانشگاه غیر در) ، بزرگترین رویداد سیاسی در 22 ، پکن ، چین ایستاده است. 2020.05.22.

[서울=뉴시스] خبرنگار Moon Ye-seong = در حالی که ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) به طور پراکنده در برخی از مناطق چین در حال شیوع است ، مقامات می گویند تنها گزارشگرانی که در حال حاضر در پکن هستند می توانند دو جلسه (کنگره ملی خلق و کنفرانس سیاسی ملی خلق) را پوشش دهند. گزارش شده است.

در اولین تلویزیون چین مرکزی (CC) اعلام کرد که چهارمین جلسه عمومی سیزدهمین کنگره ملی خلق (دانشگاه غیر دانشگاهی) و چهارمین جلسه عمومی سیزدهمین انجمن سیاسی ملی مردم (انجمن مردم) در تاریخ 5 مارس افتتاح می شود و 4 مارس در پکن.

دفتر پانسیون کمیته دائمی دانشگاه یونینگ و دفتر یونگاپ گفت: “ما از خبرنگاران چینی و خارجی استقبال می کنیم.”

طبق دوربین مدار بسته ، مقامات تصمیم گرفته اند اقدامات مشابهی را همانند سال گذشته در هر دو مورد برای جلوگیری از ظهور مجدد کرونا 19 و هجوم به خارج از کشور انجام دهند.

در وهله اول ، تصمیم بر این شد که فقط برخی از خبرنگاران چینی و خبرنگاران خارجی ساکن پکن برای پوشش دو جلسه دعوت شوند. تصمیم گرفته شد که خبرنگاران خارجی برای پوشش هر دو طرف دعوت نشوند.

دوم ، تصمیم بر این شد که عمدتا از قالب های آنلاین ، ویدئویی و مصاحبه غربی استفاده شود و مصاحبه های حضوری به حداقل برسد.

سوم ، در طول جلسه ، مرکز رسانه تصمیم گرفت تا از فناوری اطلاعات برای استفاده از خبرنگاران چینی و خارجی استفاده کامل کند.

خبرنگاران خارجی در چین می توانند در هر دو مورد در مرکز رسانه ای درخواست پوشش دهند و مهلت مقرر حداکثر تا 5 است.

در همین حال ، چین معمولاً هر ماه مارس دو جلسه برگزار می کند. با این حال ، دو دیدار سال گذشته در چین پس از کرونا 19 برای بیش از دو ماه به تعویق افتاد و در ماه مه برگزار شد. مقامات همچنین مدت زمان دو جلسه را کوتاه کرده و اقدامات قرنطینه ای شدیدی مانند انجام آزمایش های اسید نوکلئیک بر روی شرکت کنندگان انجام دادند.

دولت چین سال گذشته در هر دو جلسه “پیروزی تاج 19 جنگ” را اعلام کرد ، اما این مدت زیادی طول نکشید و گسترش پراکنده در زمستان در اطراف استانهای جیلین و هیلونگ جیانگ ادامه یافت.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *