[ad_1]

Politico “نماد دوره” مرکل “در حال انجام”

پیوند_انتخابی
[베를린=AP/뉴시스] حزب حاکم حزب دموکرات مسیحی (CDU) نخست وزیر نخست وزیر آرمین راشت ، نوردراین-وستفالن را به عنوان نماینده بعدی خود انتخاب کرد. عکس نشان می دهد که لاچت در حالی که با نامزد دیگری از کنوانسیون حزب حزب دموکراتیک ملی در شانزدهم (به وقت محلی) صحبت می کند ، می خندد. 2021.01.18.

[서울=뉴시스] خبرنگار جوان: حزب حاکم حزب دموکرات مسیحی (CDU) آرمین راچت 60 ساله نخست وزیر نوردراین-وستفالن را به عنوان نماینده بعدی انتخاب کرد.

در هفدهم (به وقت محلی) رسانه های مهم آلمان گزارش دادند كه در دومین انتخابات نماینده حزب ، در كنوانسیون حزب دموكرات ملی آلمان در شانزدهمین روز ، روز قبل ، راشت با حمایت 521 به عنوان نماینده حزب انتخاب شد. از 1001 نماینده.

پس از انتخابات سراسری سپتامبر ، ریچت به احتمال زیاد جانشین مرکل به عنوان نخست وزیر خواهد شد. به طور سنتی ، دولت ترکیبی حزب دموکرات مسیحی و حزب سوسیالیست مسیحی نماینده CDP با کرسی های زیادی در پارک را به عنوان نامزدهای نخست وزیری انتخاب می کنند.

FAZ ، روزنامه محافظه کار آلمان ، گفت: “حزب دموکرات یک انتخاب مطمئن را انتخاب کرده است.”

رایش از نظر سیاسی به عنوان نخست وزیر نوردراین-وستفالن ، پرجمعیت ترین 16 استان آلمان به پایان رسید. وی از زمان نخست وزیری در سال 2017 حدود چهار سال دوستی گسترده ای را نشان داده است.

وی دستیاری مرکل است که 16 سال در این سمت فعالیت می کند و جانشین “مرکلیسم” قلمداد می شود ، نماد آن عمل گرایی و اعتدال است. رایچ با ابراز حمایت از سیستم سهمیه بندی پناهندگان ، از بحث های نخست وزیر مرکل در بحران پناهجویان اروپا در سال 2015 حمایت کرد. وی کاندیدایی محسوب می شود که می تواند به راحتی وارث سیاست های دولت فعلی مانند ایجاد روابط با اتحادیه اروپا باشد.

با انعکاس این ، نسخه اروپایی Politico در این روز چنین تفسیر می کند: “انتخاب لاکت در واقع به معنای” دوران مرکل “است. گاردین انگلیس افزود: بزرگترین مشکل CDP این است که آیا می توان روحیه مرکل را بدون نخست وزیر مرکل ادامه داد؟

کارشناسان سیاسی آلمان هشدار داده اند که “او با چالش جدی ادغام اجتماعی تقسیم شده روبرو خواهد شد” و گفت: مرکل دیگری به عنوان جانشین نخست وزیر مرکل در حال ظهور است که بدون اجازه قطب بندی از قدرت کناره گیری کرده است.

راچه ، گویی از این موضوع آگاه است ، در سخنرانی منتخب خود گفت: “من راز موفقیت در سیاست و اصطلاح” روش قطبش “را اغلب شنیده ام.

لاچت ادامه داد: “راه حل CDP قطبش نیست ، بلکه ارتباط روشن است.” وی به حملات اخیر کنگره در واشنگتن دی سی اشاره کرد و به مشکلات اجتماعی ایجاد شده توسط رهبری تقسیم شده اشاره کرد.

وی همچنین از هیچ سخنی در مورد دوران پس از مرکل که رهبری خواهد کرد دریغ نکرد.

وی گفت: “بسیاری از افرادی که عاشق مرکل بوده اند ، پس از آن شیفته CDP می شوند.” ما دوباره آن را دریافت می کنیم. ” .

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *