[ad_1]

به نظر می رسد بایدن یک به یک ملاقات می کند … تمرین از روی تخت سلطنت

پیوند_انتخابی
[포톤다운=AP/뉴시스]ملکه الیزابت دوم انگلیس در تاریخ 15 اکتبر 2020 از انستیتوی علوم و فناوری دفاعی (DSTL) در انگلیس بازدید کرد. 2021.02.01.

[서울=뉴시스] گزارشگر کیم نان یانگ = ملکه الیزابت دوم انگلیس رهبران برجسته جهان از جمله جو بایدن رئیس جمهور آمریکا را در تابستان امسال به کاخ باکینگهام دعوت می کند.

طبق رسانه کنگره آمریکا The Hill در سی و یکمین (به وقت محلی) ، الیزابت دوم قصد دارد پیش از هفت اجلاس مهم G7 که قرار است در ماه ژوئن برگزار شود ، رهبران ارشد جهان را به همراه خانواده سلطنتی به کاخ باکینگهام دعوت کند.

انتظار می رود شاهزاده چارلز و خانم ویلیام و خانم ویلیام در اینجا باشند. انگلیس ماه ژوئن میزبان نشست G7 در کورن وال انگلیس است که رهبران جهان در آن شرکت می کنند. این اولین جلسه شخصی از سال 2019 است.

کشورهای شرکت کننده انگلستان ، ایالات متحده ، آلمان ، فرانسه ، کانادا ، ایتالیا و ژاپن هستند. بی بی سی اعلام کرد کره ، استرالیا ، هند و اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) نیز در آنجا حضور خواهند داشت.

بر اساس گزارش ها ، انتظار می رود الیزابت دوم با دعوت از رهبران کشورهای شرکت کننده در اجلاس G7 ، جلسه ای فردی با رئیس جمهور بایدن برگزار کند. گفته می شود که الیزابت دوم پس از تاج و تخت 1952 با همه روسای جمهور آمریکا به جز رئیس جمهور سابق لیندون جانسون دیدار کرده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *