[ad_1]

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]

[서울=뉴시스] خبرنگار لی جائه وو = الجزایر Sputnik V ، واکسن جدیدی را علیه ویروس کرونا ویروس (کرونا 19) از روسیه در دهم (به وقت محلی) تأیید کرده است.

به گزارش خبرگزاری الجزایر APS در روز دهم ، آن روز وزارت صنعت پزشکی الجزایر بیانیه ای صادر کرد و در آن اظهار داشت: “آژانس داروها” Sputnik V را به عنوان بخشی از اقدامات فوری برای راه اندازی یک کمپین برای ( واکسیناسیون در ژانویه.

سخنگوی کمیته کرونا 19 در الجزایر روز گذشته گفت: “چند روز دیگر اولین دوز واکسن کرونا 19 وارد می شود. واکسیناسیون به محض رسیدن واکسن آغاز می شود.”

الجزایر در حال مبارزه با کرونا 19 است. عبدالمجید تبون رئیس جمهور 76 ساله الجزایر اکتبر گذشته از نظر تاج 19 مورد آزمایش قرار گرفت و برای معالجه به آلمان منتقل شد. رئیس جمهور تیبون برای درمان اثرات کرونا 19 در دهم به آلمان بازگشت.

طبق گزارش World Omometer ، یک سایت آماری بین المللی ، در ساعت 2:55 بامداد (به وقت گرینویچ) در یازدهم ، 102144 مورد تجمعی تأیید شده تاج 19 در الجزایر و 2،807 مرگ انباشته وجود دارد.

صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه (RDIF) ، که از توسعه Sputnik V پشتیبانی می کند ، همچنین در وب سایت خود اعلام کرد که الجزایر اولین کشور در آفریقا است که Sputnik V را به ثبت رسانده است.

ادعا می شود که ثبت نام طبق روش مجوز اضطراری انجام شده است. RFID همچنین توضیح داد که تهیه واکسن به الجزایر از طرف شرکای بین المللی در هند ، چین ، کره جنوبی و سایر کشورها امکان پذیر است.

طبق RFID ، استفاده اضطراری از واکسن در آرژانتین ، بولیوی و صربستان تأیید شده است. RFID می گوید بیش از 1.5 میلیون نفر واکسن Sputnik V را دریافت کرده اند.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *