[ad_1]

به گزارش شفاف ، به نقل از خبرگزاری فلسطینی الیوم ، احمد المدارل از رهبران جنبش جهاد اسلامی در مصاحبه با رادیو صدای اورشلیم در مورد نتایج دیدار گروه های فلسطینی اظهار داشت که اشغالگران اسرائیلی با ادامه محاصره خفقان آور علیه نوار غزه سعی در دریافت حمایت عمومی داشت.

وی همچنین تاکید کرد که دشمن صهیونیستی هرگز نمی تواند آنچه را که از طریق بمباران و تخریب از مردم فلسطین بدست نمی آورد محاصره کند.

وی افزود در این دیدار گروه های فلسطینی در مورد حملات رژیم صهیونیستی به کرانه باختری و شهر قدس و محاصره نوار غزه و همچنین نقشه راه مقابله با این جنایات و فشار بر فلسطین در مورد وضعیت فلسطین بحث و تبادل نظر کردند. رژیم صهیونیستی به محاصره پایان می دهد آنها نوار غزه را گذاشتند.

المدل گفت گروه های فلسطینی با ارسال پیامی به میانجی گان خواستار اعمال فشار بر اشغالگران برای رعایت شرایط توافقنامه آتش بس شدند و هشدار داد در غیر این صورت اقدامات رژیم صهیونیستی می تواند منجر به انفجاری قریب الوقوع شود.

وی گفت: پیام ما به جامعه بین المللی و نهادهای حقوق بشری این است که مردم ما مردمی زنده و زنده هستند که هرگز از حقوق خود دست نخواهند کشید و پایان محاصره به عهده جامعه بین المللی است.

المداله در مورد بازداشت اداری گفت گروه های فلسطینی نمی توانند نسبت به ادامه پرونده بازداشت اداری بی تفاوت باشند و مردم فلسطین در پرونده بازداشت شدگان متحد هستند.

وی افزود که این گروه ها تصمیم گرفته اند تا در سالگرد آتش سوزی در مسجد الاقصی در اردوگاه ملکه شنبه آینده فعالیت های عمومی گسترده ای انجام دهند.

المداله گفت: “نبرد جناح های فلسطینی نبرد قدس است. ما فرصت ها و تجهیزات زیادی برای مقابله با جنایات رژیم اشغالگر در سراسر فلسطین داریم و مبارزه ما ادامه خواهد یافت.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *