[ad_1]

“لری کینگ به مدت 25 سال زندگی می کند”
بیش از 50،000 مصاحبه … مبحث ایالات متحده را کنترل کنید

پیوند_انتخابی
[내슈빌=AP/뉴시스] مجری برنامه گفتگوی افسانه ای آمریکایی ، لری کینگ ، 87 ساله ، در بیست و سومین (به وقت محلی) در اثر ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) درگذشت. از 1985 تا 2010 ، برنامه گفتگوی کلاسیک CNN ، لری کینگ زنده ، موضوع جامعه آمریکا را به خود اختصاص داد. عکس نشان می دهد که کینگ (چپ) هنگام مصاحبه با جورج دبلیو بوش ، که در آن زمان نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سال 1999 بود ، دست یکدیگر را گرفته است. 2021.01.23.

[서울=뉴시스] خبرنگار ایان = مجری برنامه گفتگوی افسانه ای آمریکایی لری کینگ ، 87 ساله ، در بیست و سومین (به وقت محلی) در اثر ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) درگذشت.

به گزارش سی ان ان ، کینگ آن روز در حالی که در بیمارستان در مرکز پزشکی Sedar Sinai در لس آنجلس بستری بود ، درگذشت.

در روز دوم ، خانواده کینگ گفتند: “کینگ پس از تایید برای کرونا 19 ، حدود یک هفته در بیمارستان بستری شد.”

او از سال 1985 تا 2010 میزبان برنامه گفتگوی زنده لاری کینگ CNN بود و مرد افسانه ای است که دو بار برنده جایزه Pebody شده است که در صنعت پخش جایزه پولیتزر نامیده می شود.

در طول 25 سال ، او با بیش از 50 هزار نفر مصاحبه کرده است و نمایش او به عنصری اصلی در جامعه آمریکا تبدیل شده است که شامل هنرمندان ، ورزشکاران ، ستارگان سینما و کاندیداهای ریاست جمهوری است.

الیزابت تیلور ، لیدی گاگا ، باراک اوباما و بیل گیتس از جمله چهره های مشهور جهان مانند دالایی لاما و میخائیل گورباچف ​​نیز در برنامه وی صحبت کردند.

پیوند_انتخابی
[뉴욕=AP/뉴시스] مجری برنامه گفتگوی افسانه ای آمریکایی ، لری کینگ ، 87 ساله ، در بیست و سومین (به وقت محلی) در اثر ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) درگذشت. تصویر کینگ را در مکالمه با یک مهمان در جریان “لری کینگ زنده” نشان می دهد که در سال 2007 در نیویورک برگزار شد. 2021.01.23.

آسوشیتدپرس گزارش داد که “لری کینگ زنده” به معنای فراتر از پخش مستقیم است و کینگ در حال تبدیل شدن به یک پل دوستانه برای کمک به “پسران بزرگ” به مخاطبان است.

کینگ اخیراً برنامه ای به نام Larry King Now را در برنامه دولتی روسیه امروز (RT) برگزار کرد.

مارگاریتا سیمونیان ، رئیس مرکز خبر RT ، به خبر تلگرامی در مورد مرگ کینگ گفت: “این ضرر بزرگی است.”

کینگ 8 بار ازدواج کرده است و 8 فرزند دارد و 5 فرزند و 9 نوه دارد.

شناخته شده است که وی مدتها از بیماری قلبی رنج می برد و در سال 2019 اعلام کرد که به دلیل سکته مغزی چند هفته از هوش رفته است.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *