[ad_1]

در روز 29 ، 5 نفر در آتش سوزی جان خود را از دست دادند و حدود 100 نفر نیز تخلیه شدند.
آتش سوزی بیمارستان در چند ماه ، اکنون سومین
معترضین ، رئیس جمهور ، وزیر بهداشت و دیگران. آنها استعفا می خواهند

پیوند_انتخابی
[부쿠레슈티( 루마니아)=AP/뉴시스] در تاریخ 29 ژانویه ، آتش سوزی در یک بیمارستان بزرگ در رومانی باعث کشته شدن 5 بیمار در بیمارستانی در بخارست و تخلیه بیش از 100 نفر شد.

[부쿠레슈티( 루마니아)= AP/뉴시스] گزارشگر Cha Mi-rye = در سی امین روز (به وقت محلی) در بخارست ، پایتخت رومانی در اروپای شرقی ، معترضین در مقابل دفتر وزارت بهداشت تجمع کردند و خواستار مجازات مسئول آتش سوزی گسترده شدند. کرونا 19 ، یک روز قبل از آن اتفاق افتاد. آنها خواستار رئیس جمهور ، وزیر بهداشت و رئیس ستاد واکنش اضطراری کرونا 19 شدند تا مسئولیت را بر عهده بگیرند و استعفا دهند.

در اوایل صبح 29 ، حدود 100 بیمار تخلیه و 5 نفر در آتش سوزی در طبقه اول بیمارستان Batai Vals در مرکز شهر جان خود را از دست دادند. برای سومین بار در رومانی ، یک آتش سوزی بزرگ در بیمارستان رخ داد و منجر به کشته شدن 10 بیمار با تاج 19 در نوامبر و آتش سوزی در یک بیمارستان روانپزشکی در دسامبر شد.

آتش سوزی ساعت 5 صبح از طبقه اول آغاز شد. آتش نشانان گفتند که چهار اتاق بیمارستان در اثر آتش سوزی آسیب دیده و 102 نفر نیز تخلیه شده اند. آنها هم اکنون برای ادامه درمان به بیمارستان دیگری منتقل می شوند.

رسانه ها گفتند که احتمال شیوع کرونا 19 در روند تخلیه بیماران منتفی نیست. آتش نشانان همچنین برای جلوگیری از عفونت ویروسی ، یکباره با لباس محافظ به محل حادثه رفتند.

اعتراضات این آخر هفته توسط یک حزب راستگرای به نام اتحاد برای وحدت در رومانی (AUR) برگزار شد. این حزب کمتر از یک سال پیش توسط سیاستمداران مخالف ازدواج همجنسگرایان ، معتقد به کلیسای ارتدکس و مخالف محدودیت در اجتماعات مذهبی ناشی از کرونا 19 تاسیس شد.

“این نتیجه اظهارنامه مالیاتی 31 ساله است ، بنابراین اکنون اشک من خشک شده و صبرم تمام شده است. در 31 سال گذشته هیچ بیمارستان مدرنی در رومانی ساخته نشده است.” گفت

پیوند_انتخابی
[부쿠레슈티( 루마니아)=AP/뉴시스] شهروندان برای روشن کردن کشته شدگان در آتش سوزی بیمارستان در پایتخت رومانی ، شمع هایی را جلوی بیمارستان های سوخته حمل می کنند.

31 سال از پایان رژیم کمونیستی رومانی می گذرد. وی اظهار داشت: “تمام پول ساخت بیمارستان و سیستم بهداشتی رومانی به سرقت رفته است.”

وی از رئیس جمهور کلاوس یوهانس ، وزیر بهداشت و رئیس ستاد ملی واکنش اضطراری خواست تا مسئولیت را به عهده بگیرند و استعفا دهند ، وعده داد که در آینده حزب سیاسی وی از طریق یک کار جمع آوری کمک مالی بیمارستان جدیدی در منطقه آنها ایجاد خواهد کرد. همچنین جمعیت با سردادن مجازات برای مسئول شعارهای “دزدها می روند” را سر دادند.

رومانی با 19 میلیون نفر جمعیت ، حتی در شرایط نامناسب در میان کشورهای اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) نیز در مدیریت کرونا 19 نسبتاً خوب عمل کرده است.

طبق گزارش World O Meter ، یک سایت آماری جهانی در زمان واقعی ، تعداد تجمعی موارد تأیید شده در تاریخ 29th برابر 72.1513 است و تعداد تجمعی مرگ ها به 18105 مورد رسیده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *