[ad_1]

پیوند_انتخابی
[빈=AP/뉴시스] در شانزدهم (به وقت محلی) در وین ، پایتخت اتریش ، 10 هزار نفر از معترضان معترض به محاصره در واکنش به ظهور مجدد کرونا 19 ، بیرون آمدند و تظاهراتی را خواستار مقابله با اقدامات و استعفای نخست وزیر شدند. 2021.01.17

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جه جون = در شانزدهم (به وقت محلی) در وین ، پایتخت اتریش ، حدود 10 هزار شهروند معترض به تشدید محدودیت های ترافیکی به دلیل عود مجدد ویروس کرونا ویروس (کرونا 19) ، اقدامات را آماده كرده و تظاهرات گسترده ای را برای استعفای نخست وزیر سباستین كورز برگزار كنید. مشترک.

به گزارش خبرگزاری فرانسه ، معترضان در آن روز در مرکز وین تجمع کردند و از ماسک زدن و اطمینان از معاملات بین فردی خودداری کردند و اقدامات نخست وزیر Kurz COVID-19 را به شدت مورد انتقاد قرار دادند.

اتریش برای جلوگیری از ظهور مجدد تاج 19 اقدام به محاصره سوم از مارس سال گذشته کرده است.

مغازه های خرید ، سالن های کنسرت ، تئاترها ، اماکن ورزشی و مدارسی که مایحتاج روزانه را نمی فروشند بسته شدند.

معترضان به دولت نخست وزیر کورز و رسانه ها روی آوردند و گفتند: “من نمی توانم باور کنم که تعداد کشته شدگان تاج 19 گزارش شده است. من می ترسم اتریش هر کاری کند مانند چین باشد.”

در اتریش ، با 8.9 میلیون نفر جمعیت ، تعداد تاج های 19 ، تأیید شده در ساعت 17:17 (KST) در روز هفدهم ، به 3،925،511 رسید که از این تعداد 7،053 تاکنون فوت کرده اند.

در 24 ساعت گذشته ، 1723 فرد جدید تاج 19 ساله ساخته اند و 66 نفر دیگر کشته شده اند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *