[ad_1]

چهار جزوه ترسناک در سفارت منتشر شده است
همچنین با ‘X’ قرمز در صورت ماکرون مشخص شده است
“بدون تهدید … اعتراض در سراسر جهان”

پیوند_انتخابی
[테헤란=AP/뉴시스]اعتراض به انتقاد از امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه و حضرت محمد (ص) سال گذشته در مقابل سفارت فرانسه در تهران پایتخت ایران برگزار شد. 29 اکتبر 2020

[서울=뉴시스] خبرنگار چون مین آه = دو خارجی 20 ساله متهم به انداختن آگهی های تهدیدآمیز بر روی دیوار سفارت فرانسه در کره ، گفتند: “اگر مسلمانان را نادیده بگیرید ، کشته خواهید شد” ، آنها در اولین دادگاه خود گفتند. این یک “ابراز اعتراض قانونی است ، نه ایجاد رعب و وحشت”.

صبح روز 27 ، سئول سونگ وون لی ، معاون اول قاضی بخش غربی ، اولین دادگاه را علیه A (26) روس ها و B (26) قرقیزستان که به تهدید فرستادگان خارجی متهم بودند ، برگزار کرد.

در طول روز ، متهم گفت: “من اعتراف می كنم كه آگهی متصل شده است ، اما تهدید سفارت فرانسه هیچ معنایی ندارد.”

وی گفت: “اعتراضات بسیاری در قالب آگهی های تبلیغاتی در سراسر جهان صورت گرفته است.” “عبارتی که روی آن نوشته شده است به سادگی نمادین است به معنای” مردن با چاقو که از چاقو رشد می کند “.

آقای الف و دیگران متهم به چسباندن چهار جزوه ترسناک به دیوار سفارت فرانسه در سئول در اول نوامبر ساعت 10:30 شب هستند.

در این جزوه A4 ، عباراتی مانند “مسلمانان (کره ای) را نادیده نگیرید” ، “دین ما را نابود نکنید” ، “هرکسی که به سمت ما شمشیر بیندازد توسط آن شمشیر کشته می شود” (انگلیسی) پیدا شده است که روی آن نوشته شده است. همچنین شناخته شده است که صورت رئیس جمهور فرانسه امانوئل ماکرون دارای یک بروشور با “X” به رنگ قرمز با چاپ کفش بود.

در چهارم و ششم همان ماه ، پلیس به ترتیب آقایان A و آقای B را در یک شهر محلی دستگیر کرد. پلیس به این نتیجه رسید که آنها نگران فرار هستند ، بنابراین آنها درخواست صدور قرار بازداشت کردند و دادگاه آن را پذیرفت.

دادگاه بعدی علیه آنها بعد از ظهر بیست و ششم بیست و هفتم ماه آینده برگزار شده است.

در همین حال ، در تاریخ 16 اکتبر سال گذشته در پاریس ، فرانسه ، یک معلم دبیرستان کاریکاتوری از محمد ، بنیانگذار اسلام در کلاس را نشان داد و توسط یک جوان مسلمان در خیابان گردن زده شد.

بر این اساس ، کارمندان سفارت فرانسه در کره از فشار روانی قابل توجه شکایت دارند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزینس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.