[ad_1]

پیوند_انتخابی
[블라디보스톡=AP/뉴시스] در سی و یکمین (به وقت محلی) در ولادی وستوک ، استان دریایی روسیه ، پلیس زنی را که در اعتراض به خواستگاری آزادی الکسی ناوالنی ، رهبر مخالفان شرکت کرده بود ، دستگیر کرد. در آن روز اعتراضاتی در مسکو و دیگر مناطق روسیه برگزار شد و خواستار آزادی ناوالنی شد. 31.01.2021

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جه جون = در روسیه در روز سی و یکم (به وقت محلی) اعتراضاتی برگزار شد که خواستار آزادی رهبر مخالف الکسی ناوالنی بود.

به گزارش آسوشیتدپرس و CNN ، به ابتکار اردوگاه ناوالنی یکی پس از دیگری از شرق دور به غرب اعتراضات در حال برگزاری است.

در مسکو ، اعتراضات در نزدیکی مقر فدراسیون روسیه از اداره امنیت فدرال روسیه (FSB) و خدمات دولتی برنامه ریزی شده بود ، اما نیروهای امنیتی در واقع منطقه را مسدود کردند و سعی در راهپیمایی خیابانی در حومه خیابان اصلی داشتند.

مقامات روسی اعلام کردند که این اعتراض بدون اجازه غیرقانونی است و در یک عملیات دستگیری با مشارکت پلیس و سایر افراد ، بیش از 4700 نفر در 80 شهر کشور دستگیر و بازداشت شدند.

بیش از 1200 نفر فقط در مسکو دستگیر شده اند. همسر نوالی جولیا نیز دستگیر شد.

در 23 ژانویه ، بیش از 4000 نفر در طی اعتراض در 130 شهر ربوده شدند و ده ها هزار نفر در آن شرکت کردند.

ناوالنی ، که به دلیل پرونده مسمومیت مشکوک به دخالت مقامات روسی تقریباً کاهش یافته بود ، اندکی پس از بازگشت در 17 ژانویه از آلمان به خانه ، جایی که تحت معالجه بود ، دستگیر شد.

دادرسی در تاریخ 2 فوریه برگزار خواهد شد تا بررسی شود که آیا مجازات بدست آمده برای حکم قبلی به حبس تبدیل می شود یا خیر.

در بیست و ششم ماه گذشته ، وزرای خارجه هفت کشور پیشرفته (G7) ، از جمله ایالات متحده ، بیانیه ای صادر کردند و از روسیه خواستند ناوالنی را فوراً و بدون قید و شرط آزاد کند.

جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا نیز طی تماس تلفنی با ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور خواستار آزادی ناوالی شد.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.