[ad_1]

تیراندازی در هنگام بازرسی در شهر توریستی پانگی پوی
“افسر بازداشت شده به جرم کشتن دلقک خیابانی تحت تحقیق”

پیوند_انتخابی
[팡기푸이( 칠레)=AP/뉴시스]یک مجری خیابانی که در برابر سرکوب پلیس در روز ششم (به وقت محلی) در شهر توریستی Pangypui در جنوب شیلی مقاومت می کند. وی بعداً چندین بار مورد اصابت گلوله قرار گرفت ، در شبکه های اجتماعی فرو ریخت و درگذشت و اعتراض خشن را برانگیخت.

[산티아고(칠레)= AP/뉴시스] گزارشگر Cha Mi-rye = در یک شهر توریستی در جنوب شیلی ، روزنامه های محلی گزارش دادند که یک افسر پلیس هنگام اجرای نمایش خیابانی به یک دلقک تیراندازی کرده و او را کشته است.

پلیس گفت ، تیراندازی در شهر توریستی جنوب پانگیپویی در روز 5 ، معترضین خشمگین را در خیابان ها به آتش کشیدن خیابان ها تحریک کرد و چندین اعتراض در سانتیاگو پایتخت برگزار شد.

پلیس در حال تحقیق در مورد این پرونده است و افسری را که اسلحه شلیک کرده دستگیر می کند.

یک ویدئو در تلویزیون محلی نشان می دهد که ژانگولار 27 ساله ، فرانسیس مارتینز رومرو ، علیه چک های منظم پلیس شورش می کند. سپس پلیس به پاهای او شلیک کرد. او یک جفت شمشیر بزرگ داشت که به نظر می رسید برای نمایش های خیابانی دستکاری می شود و گاهی آنها را به هم می زد.

پس از اصابت گلوله ، اندکی پس از آن ناگهان به سمت افسر پلیس پرید و افسر پلیس چندین گلوله شلیک کرد و او را در جاده زمین زد.

قاضی محلی افسر پلیس را که هنوز نام وی فاش نشده دستگیر کرده و دستور تحقیقات برای دو روز را صادر کرده است.

بسیاری از افرادی که فیلم های منتشر شده در شبکه های اجتماعی را تماشا می کردند ، با یادآوری شدید خشونت و بی رحمی که پلیس در اعتراضات مختلف در سال های اخیر نشان داده است ، دست به اعتراض زدند.

کمیسیون ملی حقوق بشر شیلی گفت که در جریان تظاهرات خیابانی در سال 2019 ، سلاح های غیر کشنده مانند گلوله های لاستیکی که قرار بود پلیس برای حفظ صلح از آنها استفاده کند ، مستقیماً به سمت معترضین شلیک شده و 450 نفر زخمی شدند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *