[ad_1]

شماره جلسه “4 → 6 نفر” ، عصر “22:00 → نیمه شب”

پیوند_انتخابی
[바르셀로나=AP/뉴시스] روز اول (به وقت محلی) دو مرد نقاب دار در یک صندلی بیرونی در یک کافه در بارسلونا ، اسپانیا صحبت می کنند. مادرید ، پایتخت اسپانیا ، اعلام کرده است که اقدامات قرنطینه را از روز 5 تسهیل می کند و به جلسات حداکثر شش نفر ، ترافیک شبانه در نیمه شب و فعالیت رستوران ها و بارها تا ساعت 21:00 اجازه می دهد. 02/2021

[서울=뉴시스] خبرنگار جان: در حالی که سومین شیوع عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) در اروپا ادامه دارد ، اسپانیا پس از تخفیف اقدامات قرنطینه اخم می کند.

به گزارش گاردین در تاریخ 1 (به وقت محلی) ، مادرید پایتخت اقداماتی را برای کاهش محاصره اعلام کرد و گفت که از 5 رستوران ، میخانه و امکانات فرهنگی می توان آزادانه استفاده کرد.

طبق گفته مقامات ، تعداد جلسات در مادرید که به 4 جلسه محدود بود ، حداکثر به 6 جلسه افزایش خواهد یافت. منع رفت و آمد در شب که محدود به 22 ساعت بود ، تا نیمه شب تمدید می شود. در رستوران ها و بارها غذا و نوشیدنی نیز امکان پذیر است. با این حال ، ساعات کار به 9 ساعت محدود می شود.

ایزابل دیاز آیسو ، فرماندار مادرید گفت: “ما با وجود فشارهای سیاسی ، همه تلاش خود را کردیم تا میخانه ها ، رستوران ها و امکانات فرهنگی خود را باز کنیم.” فرماندار ایوسو ، یکی از اعضای حزب ملی گرای محافظه کار (PP) ، گفت که چندین اختلاف با دولت ائتلاف چپ پیش از اقدام وجود داشته است.

مادرید همچنین مکانی است که شیوع ویروس در اسپانیا بسیار زیاد است. در دو هفته گذشته ، تعداد موارد تایید شده در مادرید به ازای هر 100000 نفر جمعیت 978 نفر است. این بیش از 100 نفر از میانگین 866 ملی است.

کارشناسان هشدار داده اند که “این ادعا که رستوران ها باید حتی به خاطر افراد خود اشتغال به کار خود ادامه دهند ، در نهایت به میزان بالایی از آلودگی منجر می شود.”

صداهای نگران کننده درباره اقدامات برای کاهش محاصره در میان تقاضای بی ثبات و عرضه واکسن وجود دارد. به دلیل ترس اتحادیه اروپا از تهیه واکسن ، از هفته گذشته واکسیناسیون های جدید در برخی مناطق اسپانیا از جمله مادرید به حالت تعلیق درآمده است.

در آن روز ، وزیر بهداشت اسپانیا گفت: “هدف از انجام واکسیناسیون برای جمعیتی بیش از 80 و 80٪ از کارکنان بهداشت تا پایان ماه مارس و 70٪ از جمعیت تا پایان سه ماهه سوم بدون تغییر باقی مانده است. ”

وی گفت: “اسپانیا در نظر دارد تا پایان ماه فوریه در مجموع 2.3 میلیون دوز واکسن Pfizer ، Bioentech و Modena تهیه کند.”

فرماندار آیوسو تأکید کرد که واکسیناسیون برای کارگران بسیار در معرض سرعت را تسریع خواهد کرد. به گفته وی ، این مشاغل ممکن است نه تنها معلمان ، بلکه کارمندان رستوران و رانندگان تاکسی را نیز شامل شود.

براساس وب سایت آماری بین المللی بی درنگ World Omometer ، تعداد موارد جدید تایید شده در اسپانیا تاکنون 11،784 مورد بوده است. تعداد تجمعی موارد تایید شده 2.86862 ، هفتمین مورد در جهان است. تعداد کشته های روزانه 254 نفر ، جمعاً 58 هزار و 827 نفر است.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *