[ad_1]

برای 540 نفر از 18 تا 26 سال
تقویت قرنطینه به عنوان یک قانون منع رفت و آمد 24 ساعته از کریسمس گذشته

از 18 تا 26 در سراسر کشور برگزار می شود
افتتاح مدرسه ، اقدامات اضطراری برای بهبود اقتصادی

پیوند_انتخابی
نخست وزیر اسلواکی ایگور ماتوویچ (سمت چپ) در تاریخ 18 ام (به وقت محلی) به عنوان عفونت ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) تأیید شد. پیش از این ، امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه (راست) نیز در هفدهم از نظر تاج 19 مثبت بود. (عکس: ثبت در وب سایت یورونیوز) 2020.12.19.

[브라티슬라바( 슬로바키아)= AP/뉴시스] گزارشگر Cha Mi-rye = دولت اسلواکی اعلام کرده است که برنامه قرنطینه ای را برای تکمیل آزمایش تشخیصی Crown 19 برای تقریباً همه شهروندان ظرف 9 روز آغاز کرده است.

مقامات بهداشتی دولت گفته اند که می خواهند به سرعت از گسترش شدید عفونت اخیر از طریق آزمایش های تشخیص ملی بهبود یابند و همه دانش آموزان تا فوریه به مدرسه برمی گردند. وی همچنین هدف از کاهش بار سیستم بهداشت و احیای اقتصادی را که با سیاستها و محدودیتهای قرنطینه ضعیف شده است ، آشکار کرد.

آزمون تشخیص ملی از هفدهم آغاز می شود و تا 26 ژانویه به پایان می رسد. اگرچه یک آیین نامه اجباری نیست ، هر کسی که می خواهد به کار یا کار خود برگردد باید تأیید منفی آزمایش تشخیصی 27 ژانویه را ارائه دهد.

اسلواکی دقیقاً قبل از کریسمس سال گذشته مقررات سخت گیرانه قرنطینه ای نظیر منع رفت و آمد 24 ساعته را وضع کرد.

تنها موارد استثنا رفتن در محل کار ، بیرون رفتن به محل کار ، رفتن به بیمارستان و خرید لوازم ضروری در نزدیکترین فروشگاه خانگی بود.

اسلواکی با فقط 5.4 میلیون نفر جمعیت ، تاکنون 3500 نفر را از کرونا 19 کشته است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *