[ad_1]

طبق گزارش ها شفافسرلشکر حسین سلامی ، فرمانده کل سپاه ، صبح امروز (چهارشنبه ، هفتم تیر) در مراسم افزودن تجهیزات جدید به نیروی زمینی سپاه گفت: “امروز یک روز فراموش نشدنی برای همه دوستداران و طرفداران اقتدار ، استقلال است. و عزت سپاه. ملت افتخار و افتخار ایران اسلامی. “بگذارید خدا را ترک کنیم ، که ما را به خاطر خدا در مسیر جهاد قرار داد.

وی افزود: نیروهای زمینی منبع آب جوش ، همه ارکان قدرت سپاه است و زادگاه همه فرماندهان عالی رتبه و شهدا ستون و ستون قدرت دفاعی کشورمان است.

فرمانده کل سپاه گفت: “ما و ملت مدیون قربانیان این کودکان هستیم ، ما به این ملت افتخار می کنیم”؛ ما دهه ها در معرض سیاست های نیروهای شیطانی و اشرار بزرگ و کوچک قرار گرفته ایم.

سرلشکر سلامی تأکید کرد: “همزمان با رسیدن به استقلال و عزت سیاسی ، برنامه ریزان استراتژیک ناامنی ، از آمریکایی متجاوز و متجاوز تا متحدان اروپایی و شرکای منطقه ای و تروریست های محلی ، توطئه می کنند. آنها هر زمان که توانستند علیه مردم ایران توطئه کردند.

فرمانده کل سپاه گفت: “ما با نیروهای ظاهراً بزرگ وارد صحنه های بزرگ جنگ جهانی شده و برخی از آنها را رها کرده و حتی اشکال برخی از جنگ ها را تغییر داده ایم. در میان این آتش سوزی های سیاسی ، نظامی ، اقتصادی و اطلاعاتی ، دشمنان این در قالب به طور مستقیم و غیرمستقیم ، ما در دامنه بسیاری از درگیری های مرزی تا به امروز با آنها روبرو هستیم. ما با قدرت قلبی و ایمان درونی و شجاعت ، فداکاری و استواری مردم بزرگ خود دشمنان خود را شکست دادیم.

وی افزود: در دفاع مقدس که با طیف ثابت دشمنان روبرو بودیم ، به طوری که فعالیت های اشرار در مناطق مرزی کشور ، جوانان رشید در این سرزمین در همه جا پیروز شدند و دشمنان را دفع کردند و تمرکز خود را زیر پا گذاشتند. خارج از مرزها “آنها فرار کردند و خط مقدم را گسترش دادند و قدرت تمرکز را از آنها گرفتند و آیین های عملیاتی خود را شکست دادند.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه اسلحه گرم دشمن در اطراف مرزهای کشورمان قرار دارد که در مناطق مختلفی انجام می شود که بزرگترین آن جنگ روانی است ، گفت: با این وجود امنیت در کشور حاکم است و دشمنان این ملت مسدود هستند . “آنها روزنه های خود را بستند و با چشمانی تیزبین به دورترین نقاط دشمن نگاه کردند ، دستان محکم خود را بر روی ماشه قرار دادند و آنها را تعقیب کردند و اجازه ورود به آنها را ندادند.

فرمانده کل سپاه اظهار داشت: این یک بیان و شعار نیست بلکه یک واقعیت تاریخی و فعلی است که قابل قضاوت است. نسل جدید سپاه ادامه همان نسل شهدای مقدس در دفاع با همان ایمان ، درخشش ، روحیه و دانش است. فقط این نیرو به سلاح های مدرن مجهز است و با صنعتی جدید پیشرفت کرده است.

وی افزود: “نیروی زمینی سپاه نیرویی است که هنگام فعالیت در هر نقطه از دره موفق است. این به دلیل تجهیزات داخلی جدیدی است که آنها استفاده می کنند. ایرانیان عزت خود را در راهی که به عزت ، اقتدار ، پیروزی و غرور شناخته می شوند ، ارج می نهند.

سرلشکر سلامی ادامه داد: این که کشور در قلب آتش دشمن در امان باشد به دلیل وجود رزمندگانی است که در سرما و گرما در قلب سنگرها ایستاده اند. اکنون با وجود چنین جنگجویانی امکان تسلط دشمن بر ما وجود دارد؛ البته استفاده از اسلحه گرم آخرین نکته برای جنگنده های ما است ، زیرا آنها ابتدا برای مردم خود می سازند و این از فعالیت های ساختمانی نیروی زمینی سپاه در تمام نقاط کشور در مناطق فقیرنشین مشهود است.

فرمانده کل سپاه ادامه داد: “افق ناسا شکست دشمنان است. ما دشمنان را از نقطه شروع هدف قرار می دهیم و این به ما عمق می دهد ، بنابراین ما بر اساس این تفکر از سلاح های خود استفاده می کنیم.

وی افزود: “فروپاشی هوشیاری دشمن در ابتدای حرکت به ما ابتکار عمل و آزادی عمل می دهد. آنها باید بدانند که ما میدان جنگ و عمق و کیفیت نبرد را انتخاب می کنیم. البته استراتژی ما دفاع ، یعنی ما جنگ نمی خواهیم. “سیاست ما دفاع است ، اما تمام استراتژی های ما عملیاتی است و این یك واقعیت است.

سرلشکر سلامی تأکید کرد: ما ابتدا جنگی را برای مردم آغاز نمی کنیم ، اما پس از حمله اول ، جنبش ما تهاجمی است زیرا می خواهیم تمامیت ارضی خود را حفظ کنیم.

فرمانده کل سپاه تأکید کرد: این دستوری است که ستاد کل سپاه از نازی ها پشتیبانی می کند تا قدرت آنها کامل شود. البته قدرت دفاعی تمام نشدنی است و نباید جلوی آن را گرفت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *