[ad_1]

پیوند_انتخابی
[AP/뉴시스] رافر کوچک در 12 دسامبر سال 2020 در دادگاه عالی دیوان عالی کشور حاضر می شود.

[예루살렘=AP/뉴시스] خبرنگار کیم جیانگ = یک زن اسرائیلی که بیش از 10 سال پیش به دلیل سو abuse استفاده جنسی (سو abuse استفاده) توسط دانش آموزی که در یک مدرسه یهودی استرالیا تدریس می کرد محاکمه شد ، در 25 امین دادگاه طولانی به عنوان یک جنایتکار به استرالیا منتقل شد.

رافر کوچک ، متهم به سوusing استفاده جنسی از 74 کودک در استرالیا ، صبح امروز در فرودگاه بن گوریون نزدیک تل آویو با دستبند مچ پا و مچ دست حاضر شد و به صندلی هواپیما منتقل شد. آن روز درست قبل از آن بود که اسرائیل پروازهای خود را از فرودگاه های بین المللی به دلیل شیوع COVID-19 ممنوع کند.

رافر ، یک شهروند استرالیایی متولد و دو استرالیایی ، مظنون به سو ab استفاده جنسی از چندین دانش آموز هنگام کار در یک مدرسه یهودی در ملبورن در سال 2008 است. وزارت دادگستری استرالیا خواستار بازگشت رپر به اسرائیل از سال 2014 ، زمانی که قربانیان پرونده دادخواست رسمی برخی مقامات اسرائیلی نیز خواستار استرداد رافر به استرالیا شده اند.

سه نفر از دانشجویان استرالیایی ادعا کردند که رافر هنگام تدریس در مدرسه یهودیان فوق ارتدوکس در ملبورن به آنها تجاوز کرده است. مشخص است که قربانیان دیگری نیز وجود دارند. مشخص نیست که خشونت جنسی رپر دقیقاً چیست ، اما سخنگوی گروه نمایندگان قربانیان رپر گفت که این روز “یک روز باورنکردنی برای اجرای عدالت است.” “امیدواریم که رپ در استرالیا با 74 اتهام روبرو شود. من منتظر آن هستم. “

قانون گذاران استرالیایی و رهبران جامعه یهودی نیز از بازگشت رافر استقبال کردند. دیو سارما ، نماینده مجلس ، سفیر سابق در اسرائیل ، در توییتر “خبر خوبی برای همه کسانی که نگران اجرای عدالت در این پرونده هستند”.

بسیاری از کسانی که در کودکی مورد سوused استفاده جنسی قرار گرفته اند ، عدالت را مشاهده نکرده اند و اکنون ، 12 سال پس از ترک استرالیا ، رپر به استرالیا بازگشته است تا در محاکمه قضاوت کند تا در برابر قربانیان و شاکیان ایستادگی کند.

هنگامی که این اتهامات در سال 2008 مطرح شد ، رپر اسرائیلی الاصل به سرعت به اسرائیل بازگشت. قربانیان ، که در سال 2014 شکایت رسمی کردند ، مقامات اسرائیلی را به کشاندن پرونده بازگشت به کشور رافر متهم کردند.

این خواننده رپ ادعا می کند از نظر روانی برای محاکمه کافی نیست.

سال گذشته ، گروهی از متخصصان روانپزشکی اسرائیلی حکم دادند که رپر درباره وضعیت روحی خود دروغ می گوید و نقشی اساسی در بازگشت به کشور داشت.

در ماه دسامبر ، دادگاه عالی آخرین درخواست تجدیدنظر رافر را رد کرد و دادستان کل اسرائیل دستور ارسال وی به استرالیا را امضا کرد.

ابی نیسنكون كه امروز پس از امضای خود استعفا داد ، امروز در توییت خود نوشت: “من قول داده ام كه ​​در دستور بازپرداخت مداخله نكنم و آن را نگه داشتم. آن را حفظ كردم. قربانیان رپر كوچك سرانجام عمل به عدالت را دیدند.”

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *