[ad_1]

طبق گزارش ها شفافزیاد النهاله ، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: “نبرد اخیر باعث شده است دشمن صهیونیستی هزاران بار قبل از هرگونه حمله به غزه فکر کند زیرا قادر به پرداخت هزینه زیاد ناشی از حمله به غزه نیست.” .

النهالا به هیئت م Instituteسسه مطالعات بین الملل فلسطین گفت: “ما در حال کار بر روی پروژه های مخالف پروژه صهیونیستی هستیم و یکی از برجسته ترین دستاوردهای آخرین نبرد با دشمن صهیونیستی افزایش آگاهی در میان صهیونیست ها و بیداری است.” . او داشت اعراب را می ساخت. عظمت این دستاورد باعث شده است که امروز به دنبال دستاوردهای بیشتری برای آرمان فلسطین باشیم.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که این دوره حمله شارون به غزه نبود هر زمان که بخواهد ، تا زمانی که غرور او به جایی رسید که در هنگام حمله سال 1982 لبنان گفت: “من با این کار می توانم به کراچی برسم. ارتش. “من هستم.

النهاله گفت بیشتر سلاح های مورد استفاده مقاومت فلسطین در غزه در این کشور تولید شده است. ما همیشه به دنبال ابزار قدرت هستیم و مردم خود را به جنگ با دشمن تشویق می کنیم.

وی با بیان اینکه روح وحدت ملی یکی از مهمترین عواملی است که ما را به دستیابی به دستاوردهای مهم در این نبرد واداشته است ، تأکید کرد: قدس برای ما باقی خواهد ماند.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی در فلسطین هشدار داد: “هرگونه اقدام تروریستی توسط رژیم اشغالگر در داخل یا خارج از کشور انجام شود ، ما با حمله به تل آویو به آن پاسخ خواهیم داد.”

النهاله گفت: “درگیری با دشمن درگیری وجودی است.” ما برای آزادسازی سرزمین خود با آنها می جنگیم. آنها ادعا می کنند که فلسطین به آنها تعلق دارد و مسجدالاقصی بر روی یک مجسمه ساخته شده است و آنها کرانه باختری و بیت المقدس را اساس پروژه صهیونیستی خود می دانند. بنابراین ، هیچ بخشی از فلسطین از طریق مذاکره به ما نخواهد رسید ، و جامعه جهانی نمی تواند احیای حقوق ما را تضمین کند ، زیرا اسرائیل جامعه جهانی را نادیده می گیرد و هیچ کس را زیر سوال نمی برد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *