[ad_1]

ظرفیت هسته ای ایران کمتر از ایالات متحده است که “3-4 ماه” در نظر گرفته می شود
قصد من برای به تأخیر انداختن بازگشت توافق هسته ای ایران توسط دولت بایدن به ایالات متحده است؟

پیوند_انتخابی
【بوشهری = AP / خبرها Hassan حسن روحانی ، رئیس جمهور ایران ، در سخنرانی زنده در پنجم (به وقت محلی) گفت که گاز اورانیوم (هگزا فلوراید اورانیوم. UF6) را به سانتریفیوژ موسسه فیزیک هسته ای زیرزمینی در منطقه کوهستانی تزریق می کند. ایران مرکزی. آشکار شد این نقاشی مربوط به رئیس جمهور روحانی در بازدید از نیروگاه هسته ای ایران بوشاری در ژانویه 2015 است. 2019.11.05.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم جائه یانگ = وزیر انرژی اسرائیل در روز دوم گفت که ایران برای تولید مواد هسته ای کافی برای تولید کلاهک هسته ای با فناوری و تجهیزات مدرن به شش ماه زمان نیاز دارد.

این “6 ماه” تقریباً دو برابر “3.5 ماه” است که دولت جو بایدن در ایالات متحده آمریکا به عنوان یک بیانیه عمومی مطبوعاتی توصیف می کند.

اسرائیل ایران را خطرناکترین دشمن خود می داند و توانایی ایران در تولید سلاح هسته ای را که نقض توافقنامه سال 2019 آغاز شد ، دست کم می گیرد.

با این حال ، رتبه پایین اسرائیل می تواند یک استراتژی برای جلوگیری از تصمیم بایدن برای بازگشت به توافق هسته ای 2015 ایران باشد. ظرفیت هسته ای ایران این است که به دولت جدید ایالات متحده هشدار دهد که نیازی به عجله در تصمیم گیری برای بازگرداندن توافق هسته ای نیست ، زیرا چنین نیست. به همان اندازه خطرناک است که ایران در حال گسترش است.

اسرائیل به همان دلیلی که هنگام خروج یک جانبه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا از این توافق ، با توافق هسته ای ایران مخالفت کرد. گفته شده است که این توافقنامه مانع برنامه های هسته ای و موشکی ایران نیست ، بلکه فقط مزایای اقتصادی دارد.

از سال 2019 ، ایران ، به نوبه خود ، محدودیت های موجود در ذخایر اورانیوم غنی شده داخلی را تحت توافق هسته ای ، استفاده از سانتریفیوژهای غنی سازی و خلوص غنی سازی نقض کرده است.

آنتونی بلینکلن ، وزیر امور خارجه بایدن گفت که این گزارش بر اساس گزارشی است که درست قبل از تصویب برای عموم منتشر شده است. به 3 تا 4 ماه کوتاه شد. “

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.