[ad_1]

حتی در سرما ، 1000 نفر در مقابل اقامتگاه اورشلیم جمع می شوند
اعتراض به “استعفای عمده فساد” در جاده ها و پل های ملی

پیوند_انتخابی
[예루살렘=AP/뉴시스]در روز چهارم (به وقت محلی) ، افراد نقابدار انتظار واکسیناسیون در مرکز واکسیناسیون COVID-19 در اورشلیم ، اسرائیل را دارند. تعداد تاج های تاج دار 19 مورد تایید شده در اسرائیل 44 2187 و تعداد کشته شدگان 3433 است. 2021.01.04.

[서울=뉴시스] گزارشگر Cha Mi-rye = در روز بیست و سوم (به وقت محلی) آخر هفته در اورشلیم ، اسرائیل ، 1000 معترض اعتراض کردند ، و خواستار استعفای فوری نخست وزیر بنیامین نتانیاهو شدند ، که به جرم فساد تحت محاکمه است. آسوشیتدپرس و رسانه های محلی گزارش دادند که تظاهرات کوچک در اطراف بزرگراه ها ، تقاطع ها و پل های کشور ادامه داشت.

نخست وزیر نتانیاهو به درگیری با میلیاردرهای مشهور و مجامع رسانه ای از جمله کلاهبرداری ، خیانت و رشوه خواری متهم شده است. من ادعای بی گناهی می کنم ، اما معترضان هر آخر هفته اعتراض می کنند و می گویند نخست وزیری که به فساد متهم شده نباید کشور را اداره کند.

اعتراضات خواهان استعفای نتانیاهو از تابستان سال گذشته به صورت هفتگی ادامه دارد. به ویژه ، تجمع ها و تظاهرات ها هر آخر هفته در میدان نزدیک محل اقامت نخست وزیر نتانیاهو در اورشلیم برگزار می شد ، حتی پس از آنکه به دلیل برودت هوا زمستان تا حدودی تعداد شرکت کنندگان کاهش یافت.

در مارس سال جاری ، اسرائیل چهارمین انتخابات عمومی خود را در کمتر از دو سال برگزار می کند. نتانیاهو حتی در حزب لیکود ، حزب حاکم خود ، با یک چالش شدید با متروکهان روبرو است.

عدم موفقیت دولت در قرنطینه کردن ویروس کرونا 19 اعتراضاتی را در پی داشته است. اسرائیل هنوز در حال محاصره کامل سوم است ، از جمله منع رفت و آمد توسط دولت. با افزایش سطح آلودگی کرونا 19 ، اقتصاد به دلیل اقدامات مختلف قرنطینه ، ضربه بزرگی را متحمل شد.

در نتیجه کمپین واکسیناسیون سریع جهانی در اسرائیل ، که 9 میلیون نفر جمعیت دارد ، بیش از 2.5 میلیون نفر اولین دوز واکسیناسیون کرونا 19 را تکمیل کرده اند. واکسیناسیون در قلب استراتژی انتخاب مجدد نتانیاهو و زندگی و کمپین مرگ.

با این حال ، اگرچه واکسیناسیون نتایج قابل توجهی به همراه داشته است ، اما تأثیر زیادی در توقف تب اعتراضات مردم علیه نتانیاهو نشان نداده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *