[ad_1]

تجارت زیربنایی بایدن ، از جمله گسترش وسایل نقلیه الکتریکی
توجه ترامپ در مورد سوخت فسیلی قدیمی برای تغییر استانداردهای بهره وری سوخت
AP “فکر می کنم رای تصویب غارت هفته آینده برگزار شود”

پیوند_انتخابی
[워싱턴D.C.=AP/뉴시스]پیت بوتی ، 39 ساله ، نامزد وزیر حمل و نقل ایالات متحده ، در جلسه 21 کمیته دائر سنا (به وقت محلی) شرکت کرد و سخنرانی کرد. ماده 2021.01.22 رئیس جمهور بایدن متعهد به داشتن نقشی اساسی در ایجاد زیرساخت های اجتماعی است.

[서울=뉴시스] خبرنگار لی جائه وو = پیت بوتی جیجی ، 39 ساله ، نامزد وزیر حمل و نقل ایالات متحده ، قول داده است كه نقش اصلی را در ایجاد زیرساخت های رئیس جمهور جو بایدن در 21 ام (به وقت محلی) ایفا كند.

در آخرین انتخابات ریاست جمهوری ، رئیس جمهور بایدن متعهد شد که طی 10 سال آینده 1.3 تریلیون دلار برای ساخت مدارس ، جاده ها ، پل ها ، راه آهن ، خطوط لوله و شبکه های باند پهن و 100٪ صرفه جویی در مصرف انرژی پاک هزینه کند. در جریان آخرین نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ، یک طرفدار غارت وعده داد که سرمایه گذاری در وسایل نقلیه الکتریکی را گسترش خواهد داد.

به گزارش آسوشیتدپرس و سی.ان.ان در بیست و یکم ، نامزد حمایت از غارت در جلسه استماع کمیته دائر سنا در آن روز شرکت کرد. هنگامی که مجلس سنا نامزد حمایت از غارت را تأیید کرد ، اولین وزیر دگرباشان جنسی در تاریخ ایالات متحده متولد شد. وی همچنین رکورد جوانترین وزیر در دولت بایدن را ثبت خواهد کرد.

وی گفت: “در صورت تأیید ، برای تأمین امنیت مسافران و کارگران از نزدیک با کنگره همکاری خواهیم کرد.” “ایمنی برای مأموریت وزارت ضروری است.” وی با بیان اینکه “ایمنی در هنگام شیوع بیماری معنای جدیدی پیدا می کند” ، گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که همه وسایل نقلیه از طریق ویروس ایمن کنترل می شوند.”

نامزد مذکور به مجله گفت: “ما باید اقتصاد را از نو بسازیم.” این می تواند نقشی محوری در پیروزی و حل مشکلات آب و هوایی داشته باشد. “

وی همچنین اعلام کرد که برای جلوگیری از بلایایی مانند سقوط بوئینگ 737 مکس ، کارمندان اداره هواپیمایی فدرال (FAA) را اصلاح خواهد کرد. وی تأكید كرد: “مهندس و FAA باید چرخ را در دست بگیرند.”

علاوه بر این ، این استانداردهای فدرال برای مصرف سوخت را که توسط دولت دونالد ترامپ تنظیم شده است ، که معمولاً “سوخت های فسیلی” هستند ، نادیده می گیرد. همچنین گفته شد که قصد دارد وسایل نقلیه الکتریکی را با افزودن 500000 ایستگاه شارژ در سراسر کشور تبلیغ کند.

حزب حاکم دموکرات در انتخابات پارلمان فدرال سال گذشته ، همراه با انتخابات ریاست جمهوری ، هم سنا و هم مجلس نمایندگان را به دست آورد. حزب جمهوری خواه مخالف نیز از حامی غارت مثبت است. آسوشیتدپرس گفت هفته آینده رای گیری برای تایید نامزد غارت برگزار می شود.

نامزد مجله طعمه LGBTQ است که در سال 2018 با شوهر همجنس ازدواج کرد. در جلسه دادگاه آن روز ، او همچنین از همسر همجنس خود قدردانی کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *