[ad_1]

پیوند_انتخابی
تصویر بانک رزرو استرالیا ، بانک مرکزی استرالیا است. <사진 출처 : 호주 나인뉴스닷컴> 10/01/2019

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جه جون = انتظار می رود بانک فدرال رزرو (RBA) بانک مرکزی استرالیا اقدامات تسهیل کننده کمی را تا بعد از آوریل برای ادامه حمایت از بهبود اقتصادی ادامه دهد ، که به دلیل تأثیر ویروس کرونا ویروس جدید دچار یک رکود اقتصادی شدید شده است. (تاج 19) از چین. اقتصاددانان محلی در تاریخ نوزدهم اعلام کردند.

طبق گفته ABC و سایر اقتصاددانان در بانکهای بزرگ سرمایه گذاری در استرالیا ، RBA پس از آوریل به اجرای برنامه خرید اوراق قرضه دولتی به ارزش 100 میلیارد دلار استرالیا (تقریباً 85 تریلیون KRW) ادامه خواهد داد.

این اقتصاددانان پیش بینی کردند که RBA در جلسه تصمیم گیری سیاست مالی در تاریخ 2 ماه آینده هر چه زودتر جهت خود را تغییر دهد.

RBA برای حمایت از اقتصاد استرالیا 30 سال پس از شوک عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) در سال گذشته ، نرخ بهره مرجع خود را به کمترین میزان 0.1٪ کاهش داد و برای اولین بار اقدام به کاهش کمی کرد.

بانک ملی استرالیا (NBA) پیش بینی کرده است که RBA تخفیف کمی را 50 میلیارد دلار استرالیا افزایش داده و برای بهبود نرخ بیکاری از 7٪ فعلی به 5٪ آن را برای شش ماه تمدید می کند.

در آخرین گزارش خود ، NBA گفت: “چشم انداز اقتصادی در حال بهبود است ، اما این واقعیت که همه گیری کرونا 19 (همه گیری جهانی) ضربه جدی به اقتصاد وارد کرده است ، بدون تغییر باقی مانده است ، بنابراین اقدامات غیرمعمول تخفیف مالی توجیه می شود.”

بانک مشترک المنافع (CBA) و بانک استرالیای استرالیا (ANZ) نیز پیش بینی اقدامات تسهیل کننده کمی را پیش بینی کردند.

RBA همچنین YCC را معرفی كرد كه با خرید اوراق قرضه دولتی در بازار توزیع نرخ بهره 3 ساله را كاهش می دهد و همچنین رهنمودهایی را ارائه می دهد كه حداقل برای 3 سال نرخ بهره پایه را افزایش نمی دهد.

NBA پیش بینی می کند: “اگر بهبود اقتصادی ادامه یابد ، RBA نمی تواند موقعیت فعلی خود را حفظ کند” و “حدود اواسط سال 2021 خواهد بود.”

نرخ بهره مرجع در 0.10٪ منجمد شد که نزدیک به صفر است.

طبق گزارش ABC Broadcasting و آسوشیتدپرس ، RBA به اتفاق آرا تصمیم گرفت که نرخ بهره استاندارد را در ماه گذشته پایین نگه دارد زیرا از اقتصاد متاثر از کرونا 19 با برگزاری یک جلسه سیاست مالی منظم در آن روز پشتیبانی می کند.

CBA خاطرنشان می کند که RBA هدف 3 ساله نرخ بهره خود را تا ژوئن حذف یا افزایش می دهد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *