[ad_1]

تلقیح با کارکنان پزشکی و کارمندان هتل فرودگاه در اواخر ماه بعد آغاز می شود

پیوند_انتخابی
[시드니=AP/뉴시스] افراد نقابدار برای جلوگیری از عفونت ویروس کرونا در سومین روز (به وقت محلی) در سیدنی استرالیا قدم می زنند (کرونا 19). 2021.01.08.

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جه جون = استرالیا استفاده اضطراری از واکسن کرونر Pfizer-Bioentech را تأیید می کند

دولت استرالیا در تاریخ 25th اعلام کرد که استفاده اضطراری از واکسن جدید علیه ویروس کرونا (Corona 19) را تأیید کرده است که به طور مشترک توسط شرکت دارویی آمریکا Pfizer و Bioentech آلمان ساخته شده است.

طبق گزارش ABC ، ​​نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون پیش بینی می کند که مقامات بهداشت عمومی استفاده از واکسن Pfizer را تأیید کرده اند و واکسیناسیون در اواخر ماه آینده آغاز می شود.

این اولین بار استرالیا واکسن COVID-19 را تأیید می کند. ابتدا واکسن کرونا 19 که توسط شرکت فایزر ارائه می شود ، در فرودگاه ها و کارکنان هتل و پرسنل پزشکی استفاده می شود که توسط خارجی های برگشتی استفاده می شود. هدف از واکسیناسیون 16 سال یا بیشتر است.

در بیانیه ای ، موریسون گفت: “متخصصان استرالیایی اذعان کرده اند که واکسن کرونا 19 ایمن ، موثر و از استانداردهای بالایی برخوردار است”

استرالیا با 25 میلیون نفر جمعیت ، تاکنون 140 میلیون دوز واکسن COVID-19 تهیه کرده است.

تعداد بیماران تایید شده با کرونا 19 در استرالیا در روز 25 ام 28،777 در ساعت 12:30 (KST) بود و تاکنون 909 نفر فوت کرده اند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *