[ad_1]

ارتقا the تنوع در بازارهای صادراتی در مواجهه با درگیری
موانع بالای آزادسازی بازار … نگرانی در مورد گشودن محصولات غذایی غذایی
KDI “فضای کافی برای موضوعات حساس کره از طریق مذاکره”
“ما باید با سیاست رفاه به عوارض جانبی آزادسازی تجارت پاسخ دهیم”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]در هجدهم (به وقت محلی) در کاپیتول واشنگتن دی سی ، تمرین برای مراسم تحلیف جو بایدن ، رئیس جمهور تازه انتخاب شده آمریکا. 2021.01.19.

[세종=뉴시스] خبرنگار سئونگ-جائه لی = ادعا می شود که پیوستن به توافق نامه مشارکت اقتصادی بخشنامه اقتصادی و گسترده در اقیانوس آرام (CPTPP) یک سیاست موثر برای کاهش وابستگی چین به صادرات کره و گسترش فضای تجارت است.

در نوزدهم ، م Instituteسسه توسعه کره (KDI) گزارشی با عنوان “محیط تجارت بین المللی در دوران بایدن و استراتژی های پاسخ کره” منتشر کرد.

CPTPP پس از خروج دولت ترامپ از TPP در ژانویه 2017 ، در اواخر دسامبر 2018 با هدایت ژاپن لازم الاجرا شد. اگرچه برخی از مقررات به تعویق افتاده است ، CPTPP و TPP اساساً دارای ویژگی های مشابه هستند.

TPP توافقی است به رهبری دولت اوباما برای کنترل چین و کنترل قانون تجارت بین المللی جدید در مرکز ایالات متحده.

این گزارش استدلال می کند که اگر اخیراً دولت جو بایدن دولت ایالات متحده را به عضویت CPTPP ارتقا دهد ، نقاط قوت CPTPP می تواند از دید کره برجسته شود.

برعکس ، تشخیص داده شد که اگر کره از CPTPP حذف شود ، استاندارد تجمعی کشور مبدا قابل استفاده نیست و می تواند در رقابت برای صادرات کالاهای میانی با ژاپن عقب بماند.

پیوند_انتخابی
[세종=뉴시스]خبرنگار کانگ جونگ مین = همکار ارشد تحقیق در KDI Young-Kwan Song صبح نوزدهم در مجتمع دولت سجونگ در مورد فضای تجارت بین المللی در دوران بایدن و استراتژی پاسخ کره ارائه می دهد. 2021.01.19. [email protected]

یانگ گوان ، همکار ارشد تحقیق KDI ، توضیح داد: “اگر شرکت های کره ای از سطح بالایی از باز بودن در بازار CPTPP و استاندارد مبدا تجمعی برای ادغام موثر زنجیره تأمین جهانی منطقه ای (GVC) استفاده کنند ، می توانند صادرات SME را تقویت کنند “

وی همچنین گفت كه “در شرایطی كه انتظار می رود منازعات آمریكا و چین ادامه یابد ، مشاركت کره در CPTPP موجب ایجاد تنوع در بازار صادرات و كمك به وابستگی صادرات به چین خواهد شد.”

همچنین نگرانی هایی در مورد پیوستن به CPTPP وجود دارد. این به این دلیل است که سطح آزادسازی بازار بسیار بالا است ، 95-100. به ویژه ، افتتاح بازار در بخش مواد غذایی برای ما مسئله حساسی است.

همچنین اشاره شده است که نقش تأمین مالی سیاسی از طریق بانک توسعه کره و دیگران. ممکن است به دلیل مقررات اجباری شرکتهای دولتی محدود شود و مقررات مربوط به یارانه ماهیگیری تقویت خواهد شد.

وی گفت: “مکزیک تنها کشوری است که توافق نامه تجارت آزاد (FTA) را با کره در میان کشورهای عضو CPTPP امضا نکرده است.” “سطح باز بودن توافق نامه تجارت آزاد موجود مشابه CPTPP است.”

“درجه آزادسازی بخش مواد غذایی FTA که توسط کره با کشورهای عضو CPTPP امضا شده به طور متوسط ​​78.4٪ است که بالاتر از 76.2٪ نرخ لغو تعرفه های کشاورزی و مواد غذایی است. بخش CPTPP ژاپن. “این کافی است. “

این گزارش هشدار می دهد که آزادسازی تجارت منجر به تغییر در ساختار صنعت می شود و در این فرایند اجتناب ناپذیر است که شرکت های کم رقابت از روند کار بیرون رانده شوند. .

پیوند_انتخابی
[세종=뉴시스]خبرنگار کانگ جونگ مین = آهنگ ارشد پژوهشی KDI یانگ-گوان صبح روز نوزدهم در مجتمع دولت سجونگ درباره فضای تجارت بین المللی در دوران بایدن و استراتژی پاسخ کره ارائه می دهد. 2021.01.19. [email protected]

سونگ ، محقق ، پیشنهاد کرد که “مرکز سیستم پشتیبانی هماهنگی تجارت باید از حمایت شرکتی به حمایت از کارگر تغییر یابد.”

وی افزود: سیاست کشاورزی همچنین باید با هدف موفقیت در حفظ درآمد کشاورزان و افزایش رقابت کشاورزی با اجرای موفقیت آمیز سیستم پرداخت مستقیم به منافع عمومی و نه محدود کردن درآمد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *