[ad_1]

قرنطینه خانگی به مدت 7 روز بیش از 23 میلیون نفر در Shijiazhuang و 7.4 میلیون نفر در Xintai با هم

پیوند_انتخابی
[스자좡=AP/뉴시스]در تاریخ 12th ، ساکنان Shijiazhuang ، Chengdu ، استان هبی برای آزمایش کرونا صف کشیده شدند. 40 تاج 19 در استان هبی منتشر شد 19 ، در تاریخ 11th ، به طور عمده در Shijiazhuang تأیید شد. 2021.01.12.

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = دولت چین به عنوان بخشی از اقدامی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) در استان هبی ، برای قرنطینه خانگی برای 4.9 میلیون نفر دیگر پس از 18 میلیون نفر استان ، یک قرنطینه خانگی صادر کرده است به پکن پایتخت. دونگ مانگ و مجله اقتصادی هنگ کنگ در تاریخ دوازدهم گزارش دادند.

بر اساس گزارش رسانه ها ، مقامات چینی که 7 روز ممنوعیت انتقال 11 میلیون نفر از ساکنان شیجیاژوانگ و 7.4 میلیون نفر از ساکنان زینگ تای ، چنگدو در استان هبی را وضع کردند ، گفتند که در همان روز ، 4.9 میلیون نفر از ساکنان لانگ فانگ ، که دوباره بودند با جنوب پکن در تماس بودند ، همچنین از حمایت طلایی برخوردار شدند. صادر شد

شهر لانگ فانگ گفت که در حالی که رو به مرز پکن است ، اقدامات قرنطینه داخلی در سراسر ساختمان اعمال می شود ، از شهرستان گوانگ و شهر سانه شروع می شود ، جایی که یک بیمار جدید با تاج پیدا شده است 19.

بعلاوه ، شهر لانگ فانگ ، ضمن آزمایش تمام ساکنان کرونا 19 ، خدمات حمل و نقل عمومی را کاملاً خاموش و بسته کرد.

Shijiazhuang ، Xingtai و Langfang که دستور داده اند خانه های آنها قرنطینه شود ، مشمول مدیریت بازداشت هستند و افراد و وسایل نقلیه مجاز به ورود نیستند ، مگر اینکه کاملا ضروری باشد.

جاده ها ، راه آهن ، اتوبوس های شهری ، هواپیمایی کشوری و آبراه ها نیز به شدت کنترل می شوند.

Shijiazhuang ، که اخیراً به عنوان مرکز ظهور مجدد کرونا 19 ظاهر شده است ، با 39 بیمار تأیید شده جدید در 24 ساعت در یازدهم ترک ، به دنبال اقدامات بسته شدن برخی از بخش های بزرگراه و ممنوعیت ورود وسایل نقلیه ثبت شده به Shijiazhuang است. علاوه بر محاصره های خارجی.

روزنامه چینی گزارش داد که در منطقه گائوچنگ شیجیازژوانگ قصد دارد 20000 نفر را که در روستاهای دور افتاده زندگی می کنند در یک مرکز قرنطینه در پاسخ به تاج 19 اسکان دهد.

مقامات استانی هبی در خلاصه ای از اوضاع تاج در بعد از ظهر نوزدهم در 12 اعلام کردند که 21 عفونت جدید بین 0 تا 10 در روز در استان رخ داده است که 16 مورد از شیجیازژوانگ و 5 مورد از شهر نانگوئونگ در زینگ تای بودند.

از تاریخ 2 ژانویه ، تعداد موارد تأیید شده تاج 19 در استان هبی به 326 مورد رسیده است و 234 مورد بدون علامت نیز رسیده است.

در میان آنها ، Shijiazhuang بیش از 90٪ را نشان می دهد ، با 304 بیمار تجمعی و 229 بیمار بدون علامت.

زینگتا 21 مورد تایید شده و 5 عفونت بدون علامت دارد. در مورد شهرستان گوجین ، شهر لانگ فانگ ، یک نفر به کرونا 19 مبتلا است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.